Pasākumu galerijas

Mūsdienu kultūras forums „Baltā nakts”, kas ik gadu notiek Rīgā septembra sākumā, šogad notika naktī no 9. uz 10. septembri. 59 daudzveidīgas, atšķirīgas un krāsainas laikmetīgās mākslas norises vienas nakts garumā visā Rīgas teritorijā, tostarp Spīķeros, aicināja skatīties, baudīt un iepazīt.

Jau trešo gadu 1.septembrī Spīķeru kvartāls pārvērtās par lielāko un aizraujošāko Zinību dienas svētku norises vietu Rīgā. Pasākuma apmeklētāji tika aicināti radoši darboties dažādās darbnīcās kopā ar Prātnieku laboratorija, FIZMIX, Radošā apvienība "Sapnīca", "Amarana", Izglītības un attīstības centrs “Emīla skola”, Rīgas Dabaszinību skola, piedalīties aktivitātēs kopā ar Greentrials, Mārtiņa Burbuļi, Lielās Spēles, "Koka spēles" u.c., kā arī dziedāt līdzi populāriem un iemīļotiem pašmāju mūziķiem! Uz skatuves kāps Justs, Bandmaster, Transleiteris, Chris Noah un Guys on the Red Carpet!

15.jūlijā Spīķeru kvartālā norisinājās ikmēneša krāmu tirdziņš, kurš pulcēja gan vairākus desmitus tirgotāju, gan neskaitāmi daudzus apmeklētājus. Tirdziņā kā ierasts bija plaši pārstāvētas dažādas retro preces, tāpat arī mūsdienu dizaina darbi.

27.jūnija vakarā Spīķeru kvartālā savu pirmo pasākumu piedzīvoja šīs vasaras jaunums - pasākums "Improvizācijas cīņa", kas neskatoties uz vēsajiem laikapsākļiem pulcēja lielu skaitu interesentu. Improvizācijas cīņa ir 6 pasākumu sērija, kas visas vasaras garumā norisināsies Spīķeru kvartālā.