Iznomā biroja telpas Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 4, 3.stāvā.

Nomas maksa par 1 kv. m. /mēn. = 9 EUR + PVN

Apsaimniekošanas maksa 1 EUR/m2
Apkures izmaksas vidēji 12 mēn. 0.55 EUR/m2
Vietējā centralizētā gāzes apkure
Trīs fāžu elektrības ievads
Ūdens patēriņš un elektrības patēriņš pēc skaitītāja rādījumiem

Biroja telpas atrodas Rīgas centrā, Maskavas ielas sākumā.

Blakus atrodas Rīgas Centrāltirgus un Rīgas Starptautiskā Autoosta, 10 minūšu gājiena attālumā sasniedzama Vecrīga.

Ērta sabiedriskā transporta kustība, intensīva satiksme, blakus maksas autostāvvietas.

 

Apveltīts ar radošu un vēsturisku auru, Spīķeru kvartāls ar promenādi  īpaši nozīmīgs ar to, ka iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma teritorijā – Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā.

Piedzīvojis lielas pārmaiņas, iepriekš kā viena no Rīgas degradētajām teritorijām, šobrīd Spīķeru kvartāls var lepoties ar renovēto un labiekārtoto kvartāla teritoriju, kā arī atjaunoto Daugavas promenādi. Gar Daugavas krastu izbūvēts un nu jau iecienīts velobraucēju celiņš. Tāpat promenādē aktīvai atpūtai izbūvēts skeitparks. Spīķeru teritorija labiekārtota ar soliņiem, tāpat arī puķu podiem un apstādījumiem. Spīķeru lielajā laukumā atradīsiet iecienītu bērnu atpūtas un rotaļu laukumu. Kvartāla teritorija pielāgota apmeklētājiem ar kustību trucējumiem.

Tāpat Spīķeru kvartālā atjaunoti un renoveti 7 no 12 vēsturiskajiem Spīķeriem. Šobrīd aktīvi turpinās darbs pie atlikušo Spīķeru renovācijas un atjaunošanas.

 Spīķeri ir lieliska vieta komercdarbības īstenošanai. Telpas vēsturiskajā spīķerī vienlaicīgi apvieno mūsdienu moderno un vēsturisko elpu, tādējādi radot patīkamu un radošu atmosfēru darba videi. Birojiem Spīķeru kvartālā raksturīgs plašs, atvērts telpu plānojums, kā arī vēsturiskās koka konstrukcijas, kas lieliski iekļaujas biroju interjerā un rada neatkārtojamu biroja dizainu. Telpu dizainu iespējams pielāgot jūsu vēlmēm un prasībām.

 

Brija telpas Spīķeros

 

SAZIŅAI UN JAUTĀJUMIEM:
T: +371 29322241 vai rakstot e-pastu info@spikerunami.lv