LATVIJAS SVECES – Dobeles sveces Rīgā par rūpnīcas cenām

LATVIJAS SVECES veikalā Spīķeros, Maskavas ielā 4, par izdevīgām cenām Jums iemīļotā krāsā un vēlamā formā tiek piedāvātas Baltijā lielākā sveču ražotāja “Baltic Candles” sveces no Dobeles. Darbojas arī internetveikals! 

Zīmols “Baltic Candles” savu atpazīstamību un uzticamību klientu vidū iemantojis ar augstas kvalitātes izejmateriālu izmantošanu un ražošanas tehnoloģijām, kas nodrošina kvalitatīvu un videi draudzīgu produkciju.

 

Veikalā varēsiet iegādāties:

STEARĪNA SVECES

Stearīna sveces ražo izmantojot 96 % palmu eļļas vai dzīvnieku stearīna, un tikai 4 % parafīna. Šīs sveces ir videi draudzīgākas, tāpēc ļoti iecienītas Skandināvijas tirgū. Mūsu sveces ieguvušas Skandināvijā tik populāro, videi draudzīgo produktu EKO SWAN kvalitātes zīmi. Sveces tiek ražotas no palmu eļļas, kas ir dabīgs produkts un atjaunojams dabas resurs.

RUSTIKVEIDA SVECES

Rustikveida sveces ražo mehāniski lejot parafīnu speciālās formās. Sveču virsma veidojas matēta un nevienmērīga, tai var būt arī mazi caurumiņi gaisa burbuļu dēļ, kuri var veidoties liešanas procesā. Šāda virsma svecēm piešķir senatnīgu izskatu. Tāpat rezultātā būs redzamas parafīna kārtas.

DĀRZA SVECES

Dārza svecēm sastāvā visbiežāk ir tas pats parafīns, kas rust

ika svecēs. Netradicionālas formas iegūst, izmantojot īpaši tām veidotas silikona formas. Dārza svecēm deglis ir biezāks, kas nodrošina labu degšanu āra apstākļos.

FIGŪRIŅU SVECES

Nestandarta sveces, kas tiek lietas silikona fo

rmās. Mākslinieks saņem atēlu vai paraugu, tad tas tiek izgatavots no ģipša un apliets ar silikonu. To noņem un pielej ar parafīnu.

PULVERSPIESTĀS SVECES

Pulverspiestās sveces top ar īpašas tehnikas palīdzību, kas zem liela spiediena sapresē pulverveida parafīnu. Pēc presēšanas tās iemērc iekrāsotā parafīnā, tāpēc sveču krāsu variācijas ir teju bezgalīgas.

Svečturu sveces var būt pulverspiestās, mērcētās, rustika, stearīna, kā arī karsti lietās. Arī šo sveču virsmas var būt ar dažādu apstrādi (skrāpētas, rievotas). Tāpat tās iespējams klāt ar visdažādākajām lakām un zīmējumiem.

SOJAS VASKA SVECES

Sojas vaska sveces ir meistaru roku darbs, izmantojot tikai 100% dabīgu sojas vasku, smalkākās bezsvina kokvilnas daktis, kvalitatīvas ēteriskās eļļas un augus no Latvijas laukiem.

KONTAKTI:

Veikala adrese:

Maskavas iela 4, Spīķeru radošais kvartāls, Rīga, LV-1050

Darba laiks:

Pirm – Piekt: 10.00 – 19.00

Sestdien, svētdien: 10.00 – 17.00

Tālrunis:

+371 22091001