Neatkarīgā vadības konsultāciju firma Civitta Latvia

Civitta ir vadošā neatkarīgā vadības konsultāciju firma Centrālajā un Austrumeiropā ar ofisiem Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā, Moldovā, Krievijā, Rumānijā, Serbijā un Polijā.

Civitta piedāvā pilnu konsultāciju pakalpojumu spektru sākot ar problēmu atpazīšanu, iespēju apzināšanu un darbības plānošanu, līdz finanšu risinājumu identificēšanai un atbalstu lēmumu īstenošanai.

Civitta palīdz klientiem plānot aktivitātes mērķu sasniegšanai, veikt nepieciešamās izpētes, paaugstināt darbinieku kompetenci, atrast finansējuma risinājumus, vai pat izīrēt mūsu ekspertus projektu komandām kopīgai projektu īstenošanai. Citiem vārdiem, mēs palīdzam klientiem pārvarēt šķēršļus to mērķu sasniegšanai.

Civitta ir kompānija, kuru dibinājuši eksperti ar vairāku desmitu gadu darba pieredzi profesionālos pakalpojumos. Mūsu komandas dalībniekiem ir plaša pieredze dažādās industrijās, valdības pozīcijās, kā arī vadošos konsultāciju uzņēmumos un privātajā sektorā. Civitta ir arī uzņēmēju kompānija, kas ir īstenojuši neskaitāmus jaundibinātus uzņēmumus un palīdzējuši savienot biznesa aktivitāties ar sociāliem un vides labumiem.

 

Kontakti:

info@civitta.lv