Brīvdabas kino vakars Spīķeros: Foršie džeki / The Nice Guys

Šis pasākums ir beidzies!

25.jūlijā aicinām uz brīvdabas kino vakaru Spīķeru kvartālā! Šoreiz Jūsu uzmanībai komēdija, krimināla, trilleris FORŠIE DŽEKI!

Ieeja bez maksas! Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās!
Kino seansa sākums ap plkst. 22.00 (līdz ar krēslas iestāšanos).

Apraksts:
1970.gads, dūmakas klātā Losandželosa. Kādas pabalējušas porno zvaigznes pašnāvība saved kopā izsitēju un atlabstošo alkoholiķi Džeksonu Heiliju un privātdetektīvu, praktizējošo alkoholiķi Hollandu Mārču. Viņu vienīgā problēma- beigtās meitenes tante ir pārliecināta, ka redzējusi savu māsasmeitu dzīvu un veselu pēc mēdijos plaši atspoguļotā incidenta. Tā kā detektīviem vajag naudu, viņi uzņemās lietu, kas izrādās ir saistīta ar augstākajiem varas ešaloniem un slepkavību sazvērestību, kas iesniedzas dziļi ASV auto industrijā.

Filmas režisors Šeins Bleks iepriekš režisējis “Grūta nedēļa grūtā pilsētā” (Kiss Kiss Bang Bang) un “Dzelzs vīrs 3” (Iron Man 3), šoreiz ir samiksējis kopā komēdiju, trillera un asa sižeta filmu žanrus un visu to ielicis 1970.g. Losandželosas retro vidē un noskaņās.

Filmas zvaigžņu pāris Rasels Krovs ( “Noass”, “Robings Huds”, “Brīnišķīgais prāts”, “Gladiators”) un Raiens Goslings (“Gadsimta likme”, “Trakā, dullā mīlestība”, “Gangsteru mednieki”). Filmā piedalās arī Kima Beisindžere, kurai šī ir jau otrā sadarbība ar Raselu Krovu, pirmā 1997.g Oskarotajā filmā “Losandželosa konfidenciāli” (L.A. Confidential).

Režisors: Shane Black
Aktieri: Russell Crowe, Kim Basinger, Ryan Gosling, Matt Bomer, Margaret Qualley, Yaya DaCosta

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.