Brīvdabas koncerts “Miers”: Zāle un Bezgalībieši

Šis pasākums ir beidzies!

29.jūlijā no plkst.19.00 aicinām Tevi uz Spīķeru kvartālu, kur mierpilnā, nesteidzīgā un vienlaikus jaunām vēsmām bagātā un pārsteidzošā brīvdabas koncertā un skatuves kāps etnõregejspeisfankhopa ansamblis „Bezgalībieši” un latviešu mūsdienu tautas mūzikas un indie folk grupa “Zāle”, lai kopīgi ar apmeklētājiem ļautos skaņas, domu un emociju lidojumam.

Ap plkst. 19.10 BEZGALĪBIEŠI
Ap plkst. 20.20 ZĀLE

Ieeja brīva.

Etnõregejspeisfankhopa ansamblis „Bezgalībieši” noformējies 2014.gadā, LV DJ-inga & Hiphopa veterānam Mixmaster AG uzrunājot domubiedrus projektam, kurā apvienotos tautas mūzikas dziļāko slāņu rituālā sajūta un etnō-instrumentu arhaiski~akustiskais viļņojums ar mūsdienu globālelektr(iski)ōniskā karuseļa ‘smeķi’ un ‘akmens džungļu’ ritmiem, jeb – lūkot pieskarties pārlaicīgajam šeit & tagad – gan tautasdziesmu, gan saviem vārdiem…
Līdz šim spēlēts dažādos pašmāju festivālos (Līvas Upe, LabaDaba, Komēta, Playground, Positivus, PulverFests), pasākumos un klubos, kā arī ņemta dalība etnõmūzikas izlasē „Sviests #7” (2017. Lauska). Laika gaitā piedzīvotas nelielas sastāva izmaiņas un patlaban finiša taisnē iegājis darbs pie ierakstiem debijas albumam.

Grupa “Zāle” nodibināta 2013 . gada nogalē, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Annemartai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei. Šobrīd grupas sastāvā ir arī Oskars Uldriķis (basģitāra), Aivars Smirnovs (perkusijas, bungas), Kira Maija Kirsanova (oboja) un Santa Valere (čells).
“Zāle” izmano tautas mūzikas elementus un bardu mūzikas pamatprincipus (personiska, vienkārša, bet emocionāla uzruna mūzikas valodā), un savieno tos ar orientāliem pasaules mūzikas akcentiem un mūsdienu izteiksmes līdzekļiem (bungas, elektrisko ģitāru efekti), reizē papildinot ar klasisku instrumentu skanējumu (čells, oboja).

 

 

Ierodoties uz pasākumu aicinām ievērot piesardzības pasākumus!
– Ieturēt 2m distanci no citiem apmeklētājiem;
– Dezinficēt rokas;
– Klepot un šķaudīt saliektā elkonī.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.