Sezonas noslēguma Rīgas krāmu tirgus

Šis pasākums ir beidzies!

KRĀMU TIRGUS Spīķeros 2019Sestdien, 5.oktobrī, aicinām ikvienu interesentu apmeklēt 2019.gada sezonas pēdējo Rīgas krāmu tirdziņu Spīķeros! 

!!! Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā pasākums nenotiks! 

Par Rīgas krāmu tirgu

Rīgas krāmu tirgus Spīķeros norisinās jau no 2014.gada un darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā. Krāmu tirgū par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs tirgojams krājumā. Pircējiem savukārt šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no mūsdienām un pagājušā gadsimta un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi.

Ko var atrast un iegādāties krāmu tirdziņā?

Riga Flea Market jeb Rīgas krāmu tirgū ik reizi valda liela dažādība. Šeit atrodamas aizraujošas un interesantas lietas – dažādas senatnīgas un mūsdienu mājas lietas, trauki, galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, nozīmītes, grāmatas, vinila plates, foto un skaņu tehnika, aksesuāri, apģērbi, rotaļlietas , mākslinieku darinājumi un mūsdienu dizaina preces.

Kā pietekt savu dalību Rīgas krāmu tirgū?

Lai ņemtu dalību Rīgas krāmu tirgū, aicinām iepazīties par pasākuma nolikumu un aizpildīt dalībnieka pieteikuma anketu.

 

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.