Kultūras programma “Rīgas svētki mazajiem”

Šis pasākums ir beidzies!

Rīgas svētki mazajiem apvienos iedvesmojošu un radošu skatuves programmu, sniedzot lielu prieku un svētku sajūtu mazajiem apmeklētājiem.

Skatuves programmu atklās cikla „Patiešām Maziņiem” koncertizrāde “Centrāltirgus noslēpumi”, kurā piedalīsies Juris Kaukulis, Maija Sējāne, Lauris Valters, dejas studija “Freska”, Mārtiņš Miļevskis un Uģis Krišjānis. Koncertizrādi vadīs Karina Bērziņa.

Kā nākamie mazos skatītājus Rīgas svētkos priecēs viesi no Liepājas – Liepājas Leļļu teātris ar dziesmu spēli bērniem pēc Dz. Rinkules-Zemzares poēmas motīviem “Kā Ruksītim gāja”.

Turpinājumā uz skatuves kāps “Laboratorium.lv” zinātniskais teātris ar aizraujošu izrādi, kur vadītāji ar mazo skatītāju palīdzību interaktīvos eksperimentos atklās ķīmijas un fizikas aizraujošās tēmas.

Pēc zinātniskās izrādes uz skatuves uzstāsies Zīmējumu teātris ar izrādi “Vilks”, kurā uz baltajām papīra lapām mazo skatītāju acu priekšā aktieri spēlēsies ar valodu un vārdiem, tautasdziesmām, mūziku, mīklām un brīnišķīgiem zīmējumiem, izstāstot neskaitāmus stāstus par vilku pelēci.

Savukārt svētku programmas noslēgumā uz skatuves redzēsim cikla “Patiešām maziņiem” koncertizrādi “Pasaka par Puķuzirnīti”, kurā piedalīsies Atis Ieviņš, Evija Martinsone, Ieva Šmite, Sonja Misiņa, Jānis Porietis, Sergejs Jēgers. Koncertizrādi vadīs Karīna Bērziņa.

Programma:

  • 11.00–12.00 SIA “Latvijas Koncerti” cikla “Patiešām maziņiem” muzikālā izrāde “Centrāltirgus noslēpumi”
  • 13.00–13.45 Liepājas Leļļu teātra izrāde “Kā Ruksītim gāja”
  • 14.15–15.00 Laboratorium.lv zinātniskā teātra izrāde
  • 15.30–16.20 Zimējumu teātra izrāde “Vilks”
  • 17.00–18.00 SIA “Latvijas Koncerti” cikla “Patiešām maziņiem” muzikālā izrāde “Pasaka par Puķuzirnīti”

 

Pasākumu norises laikā ievēro valstī noteiktos drošības noteikumus:

  • Ievēro 2 metru fiziskās distancēšanās prasību!
  • Ja Tev ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, pasākumu neapmeklē, bet vēro svētku norises Rīgas svētku Facebook kontā.
  • Svini svētkus atbildīgi!