Neon Saturdays | Bad Habits brīvdabas koncertā

Šis pasākums ir beidzies!

Augustu atklāsim ar jaudīgu koncertu, kurā uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps grupas “Bad Habits” un “Neon Saturdays”!

Ap plkst. 19.10 Mārtiņš Balodis / Bad Habits
Ap plkst. 20.20 Neon Saturdays

Vieta un laiks paliek nemainīgs Spīķeru kvartāla laukums, trešdiena, 5.augusts, sākums plkst.19.00.
Ieeja brīva.

BAD HABITS dibināta 2015.gadā. Plašākai sabiedrībai ir zināma ar dalību “Supernovā 2020“, ar dziesmu “Sail With You” jeb “Būt ar tevi”, kura ieguva 5. vietu finālā. Šogad grupas debijas albums tika nominēts “Zelta mikrofonam 2020” kā gada labākais country un rockabilly albums.
Sastāvs: Jānis Lide (elektriskā ģitāra), Normans Bārbals (bungas), Kristaps Grīnbergs (bass, taustiņi), Mārtiņš Balodis (vokāls, ģitāra).

NEON SATURDAYS dibināta 2012. gadā. Tās sastāvā darbojas Andris Ēvelis (solists), Edvīns Rakickis (ģitāra), Mārtiņš Rudzītis (basģitāra) un Linards Lazdiņš (bungas). Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti divi albumi un vairāki singli, kuri daudzkārt iekļuvuši lielāko vietējo radiostaciju topu augšgalā. “Neon Saturdays” 2018. gada albums “Freaks In The Ocean” ieguva vietējo kritiķu atzinību un nonāca arī ārpus Latvijas un Baltijas esošo radiostaciju ētarā. Pagājušajā gadā grupa nāca klajā ar savām pirmajām dziesmām latviešu valodā – “Tik skaļi”, “Man nav bail”, “Klejo sirds” un jaunāko singlu “Sarkanās līnijas”, kas pavisam nesen ieguva pirmo vietu kā visbiežāk spēlētā dziesma radiostacijā “Star FM”. Koncerttūrēs “Neon Saturdays” ir vairākkārt apceļojusi Baltijas valstis un Lielbritāniju, kur 2015. gadā grupa, kā vieni no pirmajiem Latvijas pārstāvjiem, spēlēja prestižajā Eiropas jauno mūziķu festivālā „The Great Escape”.

UZ TIKŠANOS KONCERTĀ!

Ierodoties uz pasākumu aicinām ievērot piesardzības pasākumus!
– Ieturēt 2m distanci no citiem apmeklētājiem;
– Dezinficēt rokas;
– Klepot un šķaudīt saliektā elkonī.

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.