Tuvojoties pavasarim, tuvojas arī jaunā brīvdabas pasākumu sezona Rīgā un neatņemama tās sastāvdaļa ir arī dažādie tirdziņi, kurus tik ļoti iecienījuši apmeklētāji.  Piekto sezonu šogad Spīķeros uzsāks Rīgas krāmu tirgus un tieši tāpēc esam apkopojuši 5 iemeslus, kāpēc būtu vērts apmeklēt krāmu tirgu arī Tev.

Kas tad īsti ir krāmu tirdziņš?

Krāmu tirgus, saukts arī par blusu tirgu, ir tirgus veids, kurā par tirgotāju var kļūt ikviens interesents, kam krājumā ir dažādas labas lietas, kas pašam vairs nav nepieciešamas, bet kādam citam tās var būt īstas pērles un atradumi. Pircējiem krāmu tirdziņi ir lieliska iespēja aizraujoši pavadīt brīvo laiku, atrast vērtīgas un oriģinālas lietas un dot tām jaunu dzīvi.

Krāmu tirdziņu apmeklējums ir lieliska aktivitāte, ko iekļaut savā brīvdienu ceļvedī, dodoties turp kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Izpētīt tirdziņu piedāvājumu, aprunāties ar citiem pircējiem un pārdevējiem, baudīt īpašo atmosfēru un atgriezties ar unikāliem pirkumiem un atmiņām.

Ik reizi tirdziņš ir kā sava veida muzejs, kurā var uzzināt par vietas vai valsts kultūru un vēsturi. Blusu tirgiem ir savs šarms, īpaša sajūta un neatkārtojami stāsti.

5 iemesli, kāpēc apmeklēt krāmu tirgu:

  1. Savādāka iepirkšanās pieredze. Krāmu tirgus ik reizi ir unikāls pasākums: košas krāsas, oriģinālas, noderīgas, antīkas preces, ļoti plašs un daudzveidīgs piedāvājums, kurā gluži vai jāienirst un jāatrod sava īpaša pērle.
  2. Lietām tiek dota otrā elpa. Krāmu tirdziņu preces ir lietotas preces, kas piederējušas kādam citam. Nopērkot šādu preci pircējs dod tai jaunu dzīvi.
  3. Oriģinālas lietas, kuras lielveikalā nebūs atrodamas. Krāmu tirdziņa piedāvājumā ir daudz dažādas senatnīgas un retro lietas, kuras ierastā lielveikalā nebūs atrodamas un iegādājamas. Turklāt krāmu tirdziņu retro lietas ir ar savu stāstu, savu vēsturi, kuru, ja painteresēsies, tirgotāji noteikti izstāstīs.
  4. Cena, par kuru var kaulēties. Krāmu tirdziņu burvība ir brīvā un nepiespiestā atmosfēra, kurā kā likums ir ieteicams kaulēties par preču cenām. Met pie malas kautrību un mēģini tikt pie vēl izdevīgākas cenas – pakaulējies ar pārdevēju!
  5. Muzejs, kurā visu var aiztikt ar rokām. Tirdziņa senatnīgā noskaņa, kurā apmeklētājiem būs iespēja aplūkot un iegādāties lietas, kuras asociējās ar dažādiem laika periodiem, atraktīvie tirgotāji un plašais piedāvājums ļaus apmeklētājam justies kā senatnīgu lietu muzejā, kura aura un tirgotāju stāsti aizvedīs apmeklētāju nolūkoto priekšmetu laikos.

 

Tuvākie krāmu tirdziņi Spīķeros norisināsies 13.aprīlī un 27.aprīlī!