iFinanses – aktuāli un noderīgi par grāmatvedību, nodokļiem un finanšu vadību. iTiesības – aktuāli un noderīgi par komercdarbības un darba tiesībām.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Muzeja ekspozīcija sevī ietver izstādes, kas veltītas ebreju izglītībai Latvijas Pirmā Republikā, ebreju lomai Latvijas kultūras, sporta un mākslas attīstībā, kā arī Holokausta piemiņai.

 


Latvijas Radio koris ir viens no labākajiem Eiropas kamerkoriem, kura augstā muzikālā kultūra, inteliģence un unikālā iespēju skaņu bagātība no kristālisku pilienu dzidruma, orķestrālu krāsu varenības līdz cilvēka balss robežu pārvarēšanai padarījusi to par īpašas skaniskās firmas zīmi pasaules kormūzikas kartē.

 


Latvijas Balzama ražojumu klāsts – sākot ar leģendārajiem Rīgas Melno Balzamu un Allažu ķimeli, turpinot ar STOLI degvīniem un citiem izciliem dzērieniem.

 
 


Biedrība - sabiedriskā labuma organizācija "Rīgas Spīķeri" ir dibināta 2009.gadā un tās mērķi ir: Spīķeru kvartāla veidošana par augstvērtīgu darījumu, tūrisma un izklaides vidi - cilvēkam draudzīgu, humānu, kulturāli. Lasīt tālāk