Esam beigeļu gatavošanas celmlauži Latvijā, vienīgie un ļoti ar to aizrāvušies - beigeļi ir mūsu sirdslieta. Beigeļus katru dienu cepam svaigus un darām to saskaņā ar autentiskām Ņujorkas beigeļu pagatavošanas receptēm un tradīcijām.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Muzeja ekspozīcija sevī ietver izstādes, kas veltītas ebreju izglītībai Latvijas Pirmā Republikā, ebreju lomai Latvijas kultūras, sporta un mākslas attīstībā, kā arī Holokausta piemiņai.

 


Latvijas Radio koris ir viens no labākajiem Eiropas kamerkoriem, kura augstā muzikālā kultūra, inteliģence un unikālā iespēju skaņu bagātība no kristālisku pilienu dzidruma, orķestrālu krāsu varenības līdz cilvēka balss robežu pārvarēšanai padarījusi to par īpašas skaniskās firmas zīmi pasaules kormūzikas kartē.

 


Latvijas Balzama ražojumu klāsts – sākot ar leģendārajiem Rīgas Melno Balzamu un Allažu ķimeli, turpinot ar STOLI degvīniem un citiem izciliem dzērieniem.

 


Galerija Baltik piedāvā visu nepieciešamo skaistumkopšanas salonu un frizētavu izveidei, iekārtošanai un veiksmīgai darbībai.