Salonveikals “Kafijas draugs”

“Kafijas Draugs” ir salonveikals, kur iespējams iegādāties kafijas automātus, kafiju no visas pasaules un arī nogaršot to!

Kādēļ mēs esam?

Galvenais ir tas, ka mēs visi mīlam kafiju! Patiesi mīlam! Mēs vidēji izdzeram 100 tases espresso visos mūsu veikalos kopā un vēl 50 tases galvenajā ofisā ik dienas.  Mēs cienājam ar simtiem latte, kapučino un melnu kafiju mūsu lieliskos klientus katru dienu! Tādēļ mēs zinām tik daudz par kafijas automātiem, kafijas veidiem un visu, kas saistīts ar kafiju. Bet zināšanas nav nekas, ja mēs ar tām nedalamies, tādēļ mēs vēlamies dot Jums pēc iespējas vairāk informācijas un padomus, lai Jūsu laiks un un pieredze ar kafiju būtu pēc iespējas labāka.

Kā mēs strādājam?

Mums ir viens ļoti parasts noteikums kā strādāt – rūpēties par mūsu klientiem un pircējiem. Ja to dara no sirds, tad viss iet no rokas. Pamēģini rūpēties par otru cilvēku tāpat kā par sevi un Tu to redzēsi 🙂
Iespējams tas ir tieši ir iemesls kāpēc mums ir tik lielisks un augstas klases klientu atbalsts. Iespējams, ka tas ir iemesls kāpēc cilvēkiem patīk ar mums sarunāties vai apciemot mūs. Un iespējams, ka tādēļ cilvēki tieši pie mums – Kafijas Draugs, pērk lieliskas kafijas lietas.

Mūsu sasniegumi!

Mēs iesākām strādāt kā mazs interneta veikals – tikai ar diviem cilvēkiem, kādu laiku atpakaļ. Bet, lai nodrošinātu klientu vajadzības, mēs sākām augt un mainīties. Tādēļ mēs esam atvēruši interneta veikalus četrās dažādās valodās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ar Jūsu palīdzību mēs esam paplašinājuši mūsu sortimentu līdz vairāk kā 200 dažādu kafijas aparātu modeļu, 50 dažādām kafijām un ļoti daudz tīrīšanas līdzekļu un aksesuāru izvēlei. Vai tas nav lieliski? Tas tiešām ir! Un mēs nebūtu paveikuši to bez Tevis, īstais kafijas mīlētāj! Paldies!

Kontakti

Maskavas iela 10, Rīga, LV – 1050