Profesionālās skaistumkopšanas preču centrs SALON LINE

Centrs SALON LINE

Labākais un uzticamākais skaistumkopšanas profesionāļu, salonu, SPA centru, skolu un studentu, kā arī profesionālo produktu centrs un biznesa partneris Baltijā. Centrs SALON LINE ir atrodami vairāk kā 35 000 produkti no pasaulē populārāko zīmolu kosmētikas, matu, sejas, ķermeņa, nagu, roku un kāju kopšanai , aksesuāriem, instrumentiem, elektroierīcēm, mēbelēm, vienreizlietojamajiem materiāliem, dezinfekcijas līdzekļiem un daudz kā cita.

Specializēts veikals

Specializēts veikals skaistumkopšanas profesionāļiem un skaistumkopšanas preču un vērtību cienītājiem. Veikalu iecienījuši vairāk kā 13 000 nozares profesionāļu un tūkstošiem profesionālo preču lietotāji kā Baltijā, tā Skandināvijā.

salon linespikeru kvartals

SALON LINE veikals ir profesionālās kosmētikas un aprīkojuma tirdzniecības līderis, kas kopš 2001. gada nodrošina pasaulē populārāko nozares zīmolu kosmētiku, elektropreces un aksesuārus gan profesionālai lietošanai, gan lietošanai mājas apstākļos. Veikalā ir pieejams vairāk kā 35 000 preču – lielākā un daudzveidīgākā izvēle!

salon linespikeru kvartals 1

Semināru zāles

Centrs SALON LINE katru mēnesi piedāvā jaunas semināru, apmācību un lekciju programmas un profesionālu speciālistu konsultācijas veikalā. Tiek organizēti vietējo un ārzemju lektoru, treneru, tehniķu semināri. SALON LINE piedāvā gan teorētiskās, gan praktiskās programmas. Centrs piedāvā īrēšanai divas semināru zāles – ar 15 un 35 – 45 cilvēku ietilpību.

Preču pasūtījumu katalogi

Četri profesionāli un rūpīgi izstrādāti SALON LINE preču pasūtījumu katalogi skaistumkopšanas profesionāļiem, profesionālās skaistumkopšanas mācību iestādēm, studentiem, saloniem, spa centriem u.c. Ērtākais un labākais darba rīks esošo un topošo skaistumkopšanas profesionāļu ikdienā! Piedāvājam katalogus: frizieriem, kosmetologiem / kosmētiķiem, manikīriem / pedikīriem un ekstra katalogu (visiem skaistumkopšanas profesionāļiem), kurā tiek piedāvāti aksesuāri, instrumenti, elektroierīces, mēbeles u.c. Lai ekonomētu naudu un laiku, ir iespējams pasūtīt kaut vai tikai vienu preci!

Salonu aprīkojuma centrs

Centrs SALON LINE – mūsdienīgs un plašs aprīkojuma centrs (vairāk kā 300 m2), kur ir iespējams izmēģināt un iegādāties salonu aprīkojumu, mēbeles, elektroierīces, spa baseinus un solārijus. Īpaši atlasītajā piedāvājumā katrs interesents atradīs tieši sev nepieciešamās preces – klientu konsultanti sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu tieši Jūsu vajadzībām.

SpaBaseini.lv pārstāvniecība

Spabaseini.lv piedāvā zīmola HotSpring produktus, kas ir pasaulē lielākais un tradīcijām bagātākais spa baseinu, džakuzi, masāžas vannu un burbuļvannu ražotājs pasaulē. HotSpring baseini ir perfekts risinājums relaksējošai ģimenes atpūtai mājas apstākļos, terapeitiskām procedūrām rehabilitācijas centros, spa centriem, pirtīm, viesu namiem.

Solāriji, solāriju serviss

SALON LINE centrs piedāvā solārijus no viena no vadošajiem pasaules ražotājiem Hapro un profesionālu, augstas kvalitātes solāriju sauļošanās kosmētiku Taboo.

 

Darba laiks

P,O,T,C,Pk : 9:00-19:00
S: 10:00-17:00
Sv: Slēgts

Kontakti

Maskavas iela 14, Rīga, Latvija
E-pasts: info@salonline.lv
Tel. 67204213
Mājas lapa: www.salonline.lv