Aicina izmēģināt spēkus dažādās sporta nodarbībās Spīķeru sporta nedēļā

No 18.maija līdz 22.maijam Spīķeru kvartālā norisināsies sporta nedēļa, kuras ietvaros ikviens interesents aicināts apmeklēt dažādas sporta nodarbības – jogu, zumbu, augstas intensitātes treniņus u.c. Visas iepazīšanās nodarbības bez maksas.

Noa-Bootcamp-Spikeros-8Līdz ar vasarīgo laiku aktīva un enerģijas pilna kļūst gan daba, gan cilvēki. Dažādās Rīgas vietās jau labu laiku manāmi veselīga dzīvesveida piekritēji gan individuāli, gan domu biedru grupās, ļaujoties pavasara valdzinājumam, apvienojumā ar sportiskām aktivitātēm. Arī Spīķeri maijā uzņem enerģiju un pievēršas sportam un ar saukli „Dzīvība ir kustībā!” aicina ikvienu interesentu apmeklēt sporta nedēļas pasākumus.

Sporta nedēļas mērķis ir veicināt cilvēku interesi par sportu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, tāpat arī fiziskās sagatavotības uzlabošanu, kā arī visiem tik nepieciešamā laimes hormona endorfīna palielināšanu.

Sporta nedēļa tiks atklāta 18.maijā plkst. 18:30 ar Noa Bootcamp augstas intensitātes treniņu.

19.maijā plkst. 18:30 Pop Up Yoga Riga jogas nodarbība un plkst.19:30 IBI Fitness Latvia spēka un izturības treniņš.

20.maijā plkst.18:30 zumbas nodarbība kopā ar Easy Dance treneri Madaru Uburģi, ko no plkst. 19:00 papildinās enerģisks Rīgas DJ skolas sets un grupas FunCoolio uzstāšanās uz Spīķeru brīvdabas skatuves.

21.maijā plkst.18:30 nodarbība un paraugdemonstrējumi kopā ar Latvijas ekstrēmajiem sportistiem. Savukārt no plkst. 19:00 Spīķeros sports mīsies ar dzeju – pirmajā bīvdabas dzejas slamā šajā sezonā. Vakara noslēgumā no plkst. 22:00 līdz plkst. 23:30 ekstrēmo sporta veidu dokumentālās filmas brīvdabas kinoseanss „Pazust Latgalē”.

22.maijā plkst. 18:30 Fitness ABC nodarbība kopā ar Viesturu Saldavu.

24.maijā pēc enerģiskas un sportisku aktivitāšu pilnas nedēļas Latvijas Mājražotāji aicina uz Vasaras svētkiem Spīķeros, piedāvājot gan Latvijas labumu tirdziņu, gan aizraujošu izklaides programmu visas dienas garumā.

Spīķeru sporta nedēļas pasākumi norisināsies Spīķeru laukumā, Maskavas ielā 10. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.