Jau rīt, 7.septembrī, Rīgā notiks ikgadējais Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts”, kura ietvaros arī Spīķeru kvartālā gaidāmi trīs aizraujoši notikumi visa vakara garumā!

“Balto nakti” Spīķeros plkst. 19.00 atklās Zīmējumu teātris ar trīs izrāžu ciklu “Uz baltas lapas baltajā naktī”, kas būs interesants un aizraujošs kā lieliem tā maziem apmeklētājiem. Pasākuma norises vieta – Spīķeru lielais laukums, Maskavas iela 8.

No plkst. 21.00 Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 6, varēsim baudīt brīvdabas kino programmu „Režisors. Īsfilma.”. Uz lielā ekrāna būs skatāmi pašmāju jauno režisoru darbi sadarbībā ar Latvijas Kultūras Akadēmijas Nacionālo filmu skolu. Īpaši Baltā Nakts tematikai veidotā īsfilmu kino programma ikvienam apmeklētājam ļaus izjust radoša nomoda stāvokli!

Par vienu no “must see” pieturvietām “Baltajā naktī” noteikti jāatzīmē vides un gaismas objekts “Labirints” Spīķeru kvartāla pašā sākumā, Makavas ielā 2. „Labirints” – abstrakta, taustāma, vizuāla metafora naktij un procesiem kuri norisinās naktī. Neskatoties uz to vai naktī esam nomodā, vai dziļā miegā – domas vijās dīvainā, mistiskā labirintā. Bieži vien naktī nosapņots vai bezmiegā pārdomātais dienas laikā šķiet sirreāls, abstrakts un absurds.

 

Ieeja visos pasākumos bez maksas!

Atbalsta Rīgas dome.