Brīvdabas kino vakarā Lika Besona starpgalaktiku piedzīvojumu filma “Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta”

Ceturtdien, 1.augustā, brīvdabas kino vakarā Spīķeros uz lielā ekrāna leģendāro filmu “Piektais elements”, “Leons” un “Lūsija” režisora Lika Besona neaizmirstamā starpgalaktiku piedzīvojumu filma “Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta”. Ieeja pasākuma bez maksas. Sākums plkst. 22.00.

Kino vakari Spīķeru kvartālā ir lieliska iespēja ikvienam izbaudīt Latvijā un pasaulē atzītas filmas uz lielā ekrāna. Baudot brīvdabas kino, kā arī spirgtos vasaras vakarus un Rīgas zvaigžņotās debesis, radošajā un ar vēstures auru apveltītajā Spīķeru kvartālā, noteikti izdosies notvert vasaras sajūtu ar augusta garšu!

Par filmu: Tālā nākotnē, kosmosa pilsētā Alfa vienkopus dzīvo tūkstošiem dažādu citplanētiešu no visdažādākajiem visuma nostūriem, lai apvienotu savas zināšanas, inteliģenci un kultūru labākas nākotnes vārdā.

Pēc ilgiem miera un izaugsmes gadsimtiem Alfu sāk pārņemt neizskaidrojamu notikumu virkne, kas draud pazudināt šo vareno, tūkstošs planētu pilsētu. Aģenti Valeriāns un Lorelīna tiek norīkoti noskaidrot šo notikumu cēloni un neitralizēt to pirms neatgriezeniski tiktu pazudināta Alfa. Izmeklēšana abus jauniešus ieraus piedzīvojumu virpulī, kas aizvedīs viņus uz iepriekš neredzētām planētām un pasaulēm, kur viņi sastaps līdz šim neiepazītas radības un būtnes.
Kino vakars norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 22.00. Ieeja bez maksas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Filma nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam.

Lai kino vakaru patīkami skatīties un baudīt, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumu droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.