Riga Flea Market fotogalerijas

Piedāvājumā ir gan dažādas senatnīgas un mūsdienīgas mājas lietas, trauki, porcelāna un stikla figūriņas, dažādas nozīmītes, grāmatas, vinila plates, aksesuāri, vintage apģērbus, rotaļlietas bērniem, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas interesantas lietas.

15.jūlijā Spīķeru kvartālā norisinājās ikmēneša krāmu tirdziņš, kurš pulcēja gan vairākus desmitus tirgotāju, gan neskaitāmi daudzus apmeklētājus. Tirdziņā kā ierasts bija plaši pārstāvētas dažādas retro preces, tāpat arī mūsdienu dizaina darbi.

Trauki un galda piederumi,interjera mājas priekšmeti, grāmatas, nozīmītes, porcelāna figūriņas, aksesuāri, rotaļlietas, apģērbi un daudzas citas interesantas lietas aizvadītajā sestdienā, 10.septembrī, bija iegādājamas Spīķeru kvartālā, apmeklētāju iecienītajā Rīgas krāmu tirgū.

6.augustā Spīķeru kvartālā norisinājās imēneša brīvdabas andele "Riga Flea Market", piedāvājot apmeklētājiem iegūt savā īpašumā interesantas lietas no tirgotāju krājumiem. Aicinām iepazīties - tirdziņa atradumi.

Aizvadītajā sestdienā, 8.augustā, Spīķeri aicināja uz jau tradicionālo ikmēneša Rīgas krāmu tirdziņu „Riga Flea Market”, kurā vairāki desmiti tirgotāju ar dažādām izteiksmīgām lietām no šī un pagājušā gadsimta veidoja oriģinālu un daudzveidīgu piedāvājumu, ko citviet Rīgā neatrast.