“Dārzs” pagarina vasaru, atklājot ziedu gleznu izstādi

No 9.oktobra restorānā „Dārzs” , kurš atrodas Spīķeros, Maskavas ielā 4, būs apskatāma Ilses Krūkles gleznu personālizstāde „Vienmēr vasara”.

„Vienmēr vasara” izstādes vadmotīvs ir prieks. Ar 21.gadsimta tehnoloģiju pilno dzīves ritmu, cilvēki meklē iespējas, lai mazinātu stresu un  rastu prieku. Bet daba mums ir devusi tik vienkāršu veidu, kā to sasniegt – ziedus. Tie veicina pozitīvas emocijas, pastiprina dzīves mīlēšanas sajūtu un ienes svētkus ikdienā. Un kur vēl vairāk ziedu kā vasarā un „Dārzā”.

Lai arī šī ir tikai otrā Ilses Krūkles personālizstāde Latvijā, māksliniece regulāri eksponē savus darbus Londonā, kur ieguvusi plašu cienītāju loku. Lai gan māksliniecei ir bijuši arī portreti, figurālie gleznojumi un ainavas, tomēr vistuvākie viņai ir ziedu gleznojumi, kas izceļas ar fotogrāfiskiem elementiem un izjustām gaismas ēnas niansēm. Izstādē māksliniece rādīs gan darbus no pēdējās Londonā notikušās personālizstādes, gan šajā vasarā radīto.

Gleznu izstādes atklāšanas atbalstītājs ir sidra darīšanas uzņēmums „Mr. Plūme”. Vaicāta, vai viņas gleznas skatāmas tikai viegli bohēmiskā noskaņojumā, māksliniece Ilse Krūkle smejoties atbild: „Tā nu sanācis, ka, lai gan dzīvojam Rīgā, laukos esam kaimiņi – sidra „Mr. Plūme” radītāja Māra Plūmes skaistais ābeļdārzs Jumpravā atrodas turpat, pāri ceļam. Un savējie, Jumpravieši, turas kopā”.
Izstādes atklāšana 9. oktobrī plkst.18:00, Ilses Krūkles ziedu gleznas restorānā būs skatāmas līdz novembra vidum.