Dirty Deal Teatro dodas izbraukumos un aicina uz festivālu

Jūlijā un augustā vairākas “Dirty Deal Teatro” izrādes dosies izbraukumos ārpus Rīgas, bet jau augusta sākumā ar festivālu “Dirty Drama” tiks atklāta teātra jaunā sezona. Skatītājiem būs iespēja arī apmeklēt izrādes “Mārupīte”, “Mazie jautājumi” un “Dienas varonis“.

Sestdien, 19. jūlijā, festivāla “Positivus” “KDi Dabas skatuvi” ieņems “Dienas varonis” – viena no gada spilgtākajām “Dirty Deal Teatro” izrādēm. Tās autors un režisors Ģirts Šolis par darbu šajā izrādē ir nominēts “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada sasniegums oriģināldramaturģijā”.

Izrāde "Dienas varonis". Foto: Inga Plūme

Izrāde “Dienas varonis”. Foto: Inga Plūme

Teātra jaunā sezona tiks atklāta ar festivālu “Dirty Drama”, kas norisināsies no 4. līdz 7. augustam dažādās vietās pilsētvidē. Festivāla programmu veidos darbnīcas, kurās Latvijas jaunie teātra profesionāļi meklēs iespējas, kā radošumu apvienot ar sociālu aktivitāti. Publikas novērtējumam tiks piedāvātas darbnīcās tapušās izrādes un performances, kā arī izglītojošas lekcijas un citi pasākumi. Ieeja visos “Dirty Drama” pasākumos būs bez maksas.

Savukārt 16. un 17. augustā skatītājiem būs iespēja piedzīvot muzikālo izrādi-pārgājienu “Mārupīte“. Tajā piedalās režisors Valters Sīlis, aktrise un režisore Inga Tropa, “Dirty Deal Teatro” dramaturgs Jānis Balodis, komponists un mūzikas žurnālists Edgars Raginskis. Kopā ar viņiem skatītāji dosies aizraujošā pastaigā no Māras dīķa gar Mārupīti. 24. un 25. augustā tiks spēlēta režisora un dramaturga Andra Kalnozola izrāde “Mazie jautājumi“, kas veidota kā savdabīgs grupu terapijas seanss. Bet jau 27. un 28. augustā teātra apmeklētāji tiek gaidīti uz melno komēdiju ar cilvēkiem un lellēm “Dienas varonis“. Ar augusta repertuāru var iepazīties mājaslapā dirtydeal.lv.

 

Informācijas avots: www.satori.lv