Spīķeros iestudē izrādi-koncertu „Karaoke Box” krievu valodā

26.oktobrī „Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos mūsdienu Krievijas kulta autora Ivana Viripajeva lugas „Karaoke Box” iestudējums krievu valodā. Izrādi iestudējis jaunais un sevi jau spilgti pieteikušais režisors Georgijs Surkovs.

Karaoke box - imige

„Karaoke Box” ir reāli eksistējošs bārs Honkongā, kas kalpojis par iedvesmas avotu šim darbam. Šajā bārā ķīniešu ģimenes sanāk kopā, dzer tēju un dzied karaoke. Līdzīgā vietā satiekas arī izrādes galvenie varoņi – sieviete un vīrietis. Viņu stāstu skatītāji varēs iepazīt caur mūziku, kurā savīsies gan reps, gan baznīcas koru dziedājumiem radniecīgi motīvi. Par ko šis stāsts vēstīs? Protams, par mīlestību!

Teksta autors Ivans Viripajevs ir viens no spilgtākajiem mūsdienu Krievijas dramaturgiem, teātra un kino režisoriem. Saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus – Krievijas kinoakadēmijas balvu „NIKA”, Krievijas teātra festivālu „Zelta maska” un „Jaunā drāma” balvas, divas kinofestivāla „Kinotaurs” balvas, Venēcijas kinofestivāla jaunatnes žūrijas balvu u. c.

Izrādes „Karaoke Box” režisors ir jaunais un talantīgais Georgijs Surkovs, kurš „Dirty Deal Teatro” jau iestudējis izrādes „Marina Cvetajeva” un „Savā vietā”. Viņš ir arī Valsts Daugavpils teātra režisors un starptautiskā festivāla-darbnīcas “Telpa Daugavpils” mākslinieciskais vadītājs.

Kostīmus un scenogrāfiju izrādei „Karaoke Box” veidojusi Dace Sloka, muzikālās koncepcijas autors ir Toms Auniņš. Galvenās lomas izpilda jaunie un pievilcīgie aktieri Jana Ļisova un Maksims Busels.

 

Izrādes 26. un 31. oktobrī plkst. 19:00, 21. un 24. novembrī plkst. 19:00

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486

Biļešu cena: 7,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR

 

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).