Dirty Deal Teatro pirmsizrādi piedzīvos trilleris “Andrievs Niedra”

16. decembrī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos režisora Valtera Sīļa politiskais trilleris „Andrievs Niedra”. Izrāde ir aktiera Kārļa Krūmiņa debija dramaturģijā.

 

Andrievs Niedra DDT“Šī izrāde būs trilleris par to, kā radās mūsu valsts. Un, lai arī gribētos ticēt, ka tās dibināšana un brīvības cīņas bija skaists varoņu un ideju laiks, ka mūsu vēsture ir tik tīra kā dimanta oliņa, kurai neviens melnumiņš nav pieķēries, tomēr var izrādīties, ka īstenībā ir citādi.” par izrādi “Andrievs Niedra” stāsta aktieris un iestudējuma dramaturgs Kārlis Krūmiņš. Pie izrādes strādā mūziķis Toms Auniņš, mākslinieks Uģis Bērziņš, un kopā ar Krūmiņu uz skatuves spēlēs Emīls Kivlenieks.

Vēl decembrī „Dirty Deal Teatro” gaidāmas arī vairākas izrādes bērnu un jauniešu repertuārā “Šmulītis”. “Pielipīgie vārdi”, kas paredzēta pašiem mazākajiem teātra apmeklētājiem no 2,5 gadu vecuma, kuri tikko sākuši mācīties runāt. Mūziķis Kārlis Kazāks un Janu Civžele aplūkos un izspēlēs, stāstīs un rādīs Raiņa radītos jaunvārdus un to nozīmes, no kuriem daudzus lietojam vēl šodien.

Būs skatāma arī “Baltā grāmata”, kas domāta 1. – 5. klašu skolēniem. Izrāde ir kopīgs ceļojums no mūsdienām uz 19. gadsimta laukiem. Tur ceļiniekus sagaida Jančuks – zinātkārs un aizrautīgs puika, ar kuru kopīgi atklāt un piedzīvot apkārt esošo pasauli. Lai gan ceļojums notiek Jančuka pasaulē, tur pieredzētais bieži vien sasaucas ar notikumiem un sajūtām šodien.

Uz Ziemassvētku laiku būs skatāma izrāde 3 – 6 gadus veciem bērniem “Kā saule gadījās”, kurā būs iespējams uzzināt visuma noslēpumus ar teiku palīdzību un atveidot un izgaršot izrādē gūtos iespaidus varēs cepjot cepumus kopā ar aktieriem. Iestudējums skatāms 26. un 27. decembrī.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10299

Biļešu cena: 9,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR.

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).