Telpas vēsturiskajos spīķeros vienlaicīgi apvieno mūsdienu moderno un vēsturisko elpu, tādējādi radot patīkamu un radošu darba vidi. Birojiem Spīķeru kvartālā raksturīgs plašs, atvērts telpu plānojums, koka, stikla akcenti, kas lieliski iekļaujas interjerā un rada neatkārtojamu biroja dizainu.

Spīķeru kvartāls atrodas Rīgas centrā, Maskavas ielas sākumā. Blakus – Rīgas Centrāltirgus un Rīgas Starptautiskā Autoosta, 10 minūšu gājiena attālumā sasniedzama Vecrīga. Kvartālam piekļaujas ērta sabiedriskā transporta kustība, intensīva satiksme, blakus maksas autostāvvietas.

Spīķeru kvartāls ar promenādi  iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma teritorijā – Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā. Apveltīts ar radošu un vēsturisku auru, kvartāls vasaras sezonā kļūst par vienu kultūras pieturpunktiem Rīgā, kurā notiek dažādi pasākumi brīvdabā – plašajā Spīķeru laukumā.
Spīķeru brīvdabas koncertsezonu
Piedzīvojis vērā ņemamas pārmaiņas, iepriekš kā viena no Rīgas degradētajām teritorijām, šobrīd Spīķeru kvartāls var lepoties ar renovēto un labiekārtoto kvartāla teritoriju, kā arī atjaunoto Daugavas promenādi.

Piedāvājam iepazīties ar aktuālo telpu nomas piedāvājumu Spīķeru kvartālā ŠEIT