Jūlijā un augustā kinofestivāls „Spektrs” aicina uz brīvdabas kino vakariem Spīķeros

Sākot ar jūliju kinofestivāls „Spektrs” sadarbībā ar biedrību „Rīgas Spīķeri” aicina ikvienu uz brīvdabas kino vakariem, kuri norisināsies Spīķeru kvartālā. Pasākumu sērija tiks atklāta 9.jūlijā plkst. 22:30 ar aizraujošo trilleri „Draivs” (Drive). Ieeja bez maksas.


brivdabas kinoKino vakari būs iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim izbaudīt lielisku kino uz lielā ekrāna, kā arī spirgtos vasaras vakarus un zvaigžņotās Rīgas debesis radošajā un ar vēstures auru apveltītajā Spīķeru kvartālā.

Brīvdabas kino vakari Spīķeros norisināsies 9. jūlijā un 23.jūlijā, kā arī 6.augustā un 20.augustā, ieeja no plkst. 22:30. Piedāvājumā būs četras dažādu žanru un tematikas filmas, tādējādi piedāvājot apmeklētājiem izbaudīt plašu emociju gammu, izdzīvojot visdažādākos notikumus kopā ar filmu galvenajiem varoņiem. Visas filmas būs angļu valodā bez subtitriem.

“Lai aktualizētu rudens beigās (23.-29.11) gaidāmo kinofestivālu “Spektrs” un vienkārši baudītu labu kino vasarā, brīvdabas apstākļos, kinoprojekts “Spektrs”, sadarbībā ar Spīķeriem piedāvā četru lielisku filmu programmu, kura emocionāli bagātinās siltos vasaras vakarus. Programmas ietvaros skatītāji varēs redzēt labākās filmas no “Spektra” repertuāra, kā arī kādu izcilu pārsteigumu, par kuru nedaudz vēlāk” – tā kinofestivāla “Spektrs” direktors Sergejs Musatovs.

Pirmais „Spektra” kino vakars Spīķeros tiks atklāts ar kinopasaulē jau atzinīgi novērtēto trilleri „Draivs”, kurā galveno lomu atveido aktieris Raiens Goslings. Pasākuma ieskaņā no plkst.22:30 ar filmas skaņu celiņu kinoseansa apmeklētājus iepazīstinās un īstu draiva atmosfēru Spīķeru pagalmā uzjundīs DJ Lady Krii.

23.jūlijā  Spīķeros tiks izrādīta piedzīvojumu filma „T.S. Spivet”, savukārt 6.augustā asa sižeta drāma “71: Pēdējais kareivis”.

Apmeklētāji laipni aicināti uz kinofestivāla „Spektrs” pirmo kino vakaru  Spīķeros jau 9.jūlijā, Maskavas ielā 12k-2. plkst.22:30. Ieeja visos kino vakaros bez maksas.

Lai kino vakaros nekļūtu vēsi, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumiem droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.