„Karaoke Box” pirmizrāde – svētdien

26.oktobrī „Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos mūsdienu Krievijas kulta autora Ivana Viripajeva lugas „Karaoke Box” iestudējums krievu valodā. Izrādi iestudē jaunais un sevi jau spilgti pieteikušais režisors Georgijs Surkovs. Biļetes uz pirmizrādi jau izpārdotas, bet vēl iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm 31. oktobrī, 21. un 24. novembrī.

Karaoke box - imige

Publicitātes foto

„Karaoke Box” ir reāli eksistējošs bārs Honkongā, kas kalpojis par iedvesmas avotu šim darbam. Šajā bārā ķīniešu ģimenes sanāk kopā, dzer tēju un dzied karaoke. Līdzīgā vietā satiekas arī izrādes galvenie varoņi – sieviete un vīrietis. Viņu stāstu skatītāji varēs iepazīt caur mūziku, kurā savīsies gan reps, gan baznīcas koru dziedājumiem radniecīgi motīvi. Par ko šis stāsts vēstīs? Protams, par mīlestību!

Teksta autors Ivans Viripajevs ir viens no spilgtākajiem mūsdienu Krievijas dramaturgiem, teātra un kino režisoriem. Saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus – Krievijas kinoakadēmijas balvu „NIKA”, Krievijas teātra festivālu „Zelta maska” un „Jaunā drāma” balvas, divas kinofestivāla „Kinotaurs” balvas, Venēcijas kinofestivāla jaunatnes žūrijas balvu u. c.

Izrādes „Karaoke Box” režisors ir jaunais un talantīgais Georgijs Surkovs, kurš šogad nominēts „Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā „Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks” par režiju izrādē „Viss ir viņa” Valsts Daugavpils teātrī.  „Dirty Deal Teatro” viņš jau iestudējis izrādes „Marina Cvetajeva” un „Savā vietā”. Surkovs ir arī starptautiskā festivāla-darbnīcas “Telpa Daugavpils” mākslinieciskais vadītājs.

Kostīmus un scenogrāfiju izrādei „Karaoke Box” veidojusi Dace Sloka, muzikālās koncepcijas autors ir Toms Auniņš. Galvenās lomas izpilda jaunie aktieri Jana Ļisova un Maksims Busels.

 

Izrādes 26. un 31. oktobrī plkst. 19:00, 21. un 24. novembrī plkst. 19:00

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486

Biļešu cena: 7,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).