No 18.maija Spīķeros norisināsies augstas intensitātes brīvdabas treniņi

Noa Bootcamp aicina uz augstas intensitātes treniņiem brīvā dabā, Spīķeru kvartālā, no 18.maija. Treniņi norisināsies katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst.18:45 līdz plkst. 19:45, dalība iepriekš piesakoties.

Noa Bootcamp Spikeros 8

Līdz ar pirmajiem pavasarīgajiem saules stariem, no ziemas miega jaušami mostas gan daba, gan aktīvākie rīdzinieki. Dažādās pilsētas vietās jau manāmi veselīga dzīvesveida piekritēji gan individuāli, gan domu biedru grupās, ļaujoties pavasara valdzinājumam, apvienojumā ar sportiskām aktivitātēm. Arī Spīķeri pamazām mostas no ziemas miega, izziņojot Noa Bootcamp augstas intensitātes treniņus Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā, sākot no 18.maija.

Sporta nodarbības brīvā dabā, Spīķeru kvartālā, ļaus apvienot patīkamo ar lietderīgo – treniņu dalībnieki varēs baudīt kvartāla vēsturisko un radošo auru, kā arī brīnišķīgos Spīķeru promenādes skatus, vienlaikus aktīvi trenējoties. Komandas sajūta iedvesmos nepadoties un sasniegt iecerētos rezultātus. Noa Bootcamp Spikeros 10

Noa Bootcamp piedāvā augstas intensitātes treniņus visām muskuļu grupām, dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, kuros iekļauti vairāki fitnesa treniņu veidi: armijas stila treniņi, crossfits, bokss, apļa treniņi, vieglatlētika, fatburner, locīšanās, staipīšanās vingrinājumi, kardio treniņi, funkcionālie treniņi, spēka un izturības vingrinājumi, Tabata metodes treniņi.

Treniņu mērķi ir veicināt cilvēku interesi par sportu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, tāpat arī svara samazināšana, fiziskās sagatavotības uzlabošana, kā arī visiem tik nepieciešamā laimes hormona endorfīna palielināšana.

Treneris Ivo Erdmanis ir ar 12 gadu pieredzi personīgā fitnesa trenera amatā un 6 gadu pieredzi boksā, tāpat ir bijušais Latvijas Bobsleja izlases dalībnieks un viens no Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības dibinātājiem. Noa Bootcamp Spikeros 7

 

Sīkāka informācija un pieteikšanās treniņiem: www.facebook.com/noabootcamp

 

Uzstādām savus fizisko aktivitāšu mērķus šai vasarai un aiziet, tiekamies Spīķeros, Noa Bootcamp treniņos!