29.maijā Spīķeros notiks akcija “Strādā jebkur!”

Šis pasākums ir beidzies!

29. maijā Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Microsoft Latvia un partneru rīkotā “Strādā jebkur!” diena 2014, kuras ietvaros uzņēmumi un to darbinieki tiek aicināti izmantot elastīgā darba stila un mūsdienu tehnoloģiju, tostarp plašā Wi-Fi tīkla pārklājuma,  sniegtās priekšrocības un strādāt katram sev ērtā vietā un laikā.

Elastīgā darba stila piekritēji 29.maijā Spīķeru laukumā pulcēsies no plkst. 13.00 līdz 15.00, un iniciatīvai aicināts pievienoties ikviens interesents un uzņēmums.

strada-jebkur-280x280_2014

Iniciatīvas “Strādā jebkur!” mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu Latvijā un demonstrēt tā priekšrocības. “Vēlamies likt gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem aizdomāties par savu resursu lietderīgu izmantošanu un līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tehnoloģijas atļauj piekļūt informācijai, sadarboties, sazināties ar kolēģiem neatkarīgi no vietas, kur fiziski atrodies. Tas nozīmē ietaupītu laiku, ātrāk paveiktu darbu, līdz ar to augstāku darba efektivitāti un uzņēmuma produktivitāti,” stāsta Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs. “Turklāt darba vides pamainīšana ir lielisks veids, kā smelties iedvesmu darbam un neieslīgt rutīnā. Microsoft Latvia ir patiesi šīs filozofijas piekritēji, mūsu birojā ir izdarīts viss, lai ļautu cilvēkiem strādāt elastīgi — no tehnoloģiskā nodrošinājuma līdz pat iespējai katru dienu brīvi izvēlēties galdu, pie kura strādāt. Protams, tas prasa arī zināmas iemaņas un gatavību mainīties gan darbiniekiem, gan organizācijas vadībai. Tāpēc pasākumā piedalīties aicināti gan tie, kas jau praktizē elastīgu darba stilu, gan arī ikviens, kurš grib uzzināt vairāk par to, kā ieviest elastīgu darba stilu uzņēmumā!”

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētaja, uzskata, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā darba telpas robežas pamazām izgaist: “Darba vieta vienlīdz labi var būt gan kafejnīca, sabiedriskais transports vai citkārt pat pludmale. Arvien biežāk mēs izvēlamies strādāt vietās, kur apkārtējā vide sekmē mūsu darba spējas un darba ražīgumu. Esam pārliecināti, ka tieši Spīķeru kvartāls ar plašo laukumu, lielisko promenādi un radošajiem kvartāla iemītniekiem akcijas “Strādā jebkur!” dalībniekiem nodrošinās ražīgu vidi darbadienai ārpus ierastajām biroja telpām!”

Akcijas dalībnieku ieguvumi

  • Kopīgi strādāt un tīkloties radošā vidē, svaigā gaisā un smelties iedvesmu
  • Plānot savu darba dienu un pakārtot to veicamajiem darbiem
  • Rastu labāko balansu starp darbu un privāto dzīvi
  • Lietderīgi izmantot pieejamos resursus, tostarp laika un finanšu
  • Meklēt iespēju, kā mazināt negatīvu savas darbības ietekmi uz dabu un vidi
  • Veidot tikšanās platformu, kurā darba devēji var satikties ar potenciālajiem praktikantiem un/vai jaunajiem darbiniekiem

Vairāk informācijas un iespēja pieteikties dalībai pasākumā: ej.uz/stradajebkur un Facebook pasākuma sadaļā.

“Strādā jebkur!” iniciatīvas īstenošanai ir apvienojušies seši partneri — Microsoft Latvia, Lattelecom, DPA, Go Beyond, Pasaules Dabas Fonds un Rīgas Spīķeri.