Annija Putniņa ZIEMASSVĒTKI BRODVEJĀ

Šis pasākums ir beidzies!

Programmā skanēs R.Rodžersa, G.Geršvina, A.L.Vēbera un vēl daudzu citu Brodvejas mūziklu autoru skaņdarbi, kā arī iemīļotas Ziemassvētku melodijas: “Have yourself a merry little Christmas”, “Little drummer boy”, “White Christmas” u.c. Koncertā piedalīsies pavadošā grupa Raimonda Petrauska vadībā, kā arī īpašais viesis, mūziklu dziedātājs no Londonas – Toms Brendons (Tom Brendon).

“Latvijā reti notiek koncerti un uzvedumi, kuros skan Brodvejas mūziklu melodijas. Savas zināšanas nododu Rīgas Doma kora skolas audzēkņiem, kas studē Mūziklu dziedātāju programmā, tāpēc arī pati priecājos par brīnišķīgo iespēju izdziedāt pazīstamās melodijas koncertā „Ziemassvētki Brodvejā”. Arī Toma viesošanās Rīgā ir lielisks iemesls, lai sarīkotu svētkus sev un klausītājiem, ” stāsta Annija.

Koncerta īpašais viesis Toms Brendons (Tom Brendon) un Annija Putniņa kopā studēja Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijā, kuru abi absolvēja 2013.gadā. Toms viesojās Rīgā pirms diviem gadiem un uzreiz iemīlēja Latviju, tādēļ arī šogad nolēma pavadīt daļu atvaļinājuma Latvijā, lai iepazītu Rīgas burvību Ziemassvētku laikā, kā arī piedalītos Annijas koncertā.