Audiovizuālas performances un elektroniskās mūzikas koncerts

Šis pasākums ir beidzies!

Šī gada festivāla “Māksla+Komunikācija” īpašais koncerts pārsteigs ar neparastām lāzera projekcijām un akustiskā čella skanējumu, filmu un skaņu mākslas novitātēm no Japānas, eksperimentālu radio vijoles skanējumu un oriģinālām reāllaika skaņas un video modulācijām.

afiša

Koncerta viesi – skaņu māksliniece un komponiste Jamila Riosa (Yamila Rios) un mākslinieks Joriss Straiboss (Joris Strijbos) no Nīderlandes savā lāzerperformancē “COVEX” piedāva neparastu elektro-akustiskās skaņas un lāzeru gaismas motīvu saspēli.

Iespēju sadzirdēt un arī vizuāli pieredzēt bezgalīgā visuma skaņu piedāvās talantīgais japāņu video mākslinieks un režisors Makino Takaši (Makino Takashi) savā performancē “Kosmosa troksnis 3D”. Turpetī pazīstamā austriešu vijolniece, komponiste un vokāliste Mia Zabelka (Mia Zabelka) savā “Radio vijoles” performancē izmanto elektronisko radio vijoli, balsi un elektroniku. Par enerģijas avotu radio vijolei ir antena, kura radio signalus pārvērš elektriskajā strāvā.

No latviešu māksliniekiem koncertā piedalīsies skaņu mākslinieku apvienība Clausthome (Lauris vorslavs, Ģirts Radziņš) un video mākslinieks Mārtiņš Ratniks, kuri klausītajiem un skatītājiem piedāvās unikālu skaņas un video modulāciju performanci, kurā tiks veidotas reāllaika audio un video signālu modulācijas, tāda veidā radot kosmiskas skaņu ainavas un elektrmagnētisko viļņu kolāžas.

No 15. līdz 18. maijam Rīgā un Liepājā norisināsies 16. starptautiskais jauno mediju kultūras festivāls “Māksla+Komunikācija 2014”, kas ir vadošais festivāls Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kas ik gadu aktualizē inovatīvas tēmas un iepazīstina ar mākslas un jauno tehnoloģiju attīstības nākotnes tendencēm.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs.