Balle Spīķeros: Gapoljeri & Rīta Stienis

Šis pasākums ir beidzies!

3.augusta pievakarē aicinām uz lustīgu un neaizmirstamu vakaru kopā ar grupām Gapoljeri un Rīta Stienis.

 

Pasākuma sākums pl.19.00. Brīvdabas koncertu sākums ap pl.20.00.

Norises vieta: Spīķeru laukums, Maskavas iela 8.
Ieeja bez maksas.

Darbosies brīvdabas kafejnīca Hookah Nation.

 

Gapoljeri ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido jaunie aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).
Galaproduktu varētu raksturot kā pozitīvu lādiņu, ietērptu kvalitatīvā muzikālā pavadījumā. Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām, kuru pavadījumā ikviens var ļauties nevaldāmām dejām un dziedāt skaļi līdzi.
Rīta Stienis ir pasaules pirmais Sportpunk orķestris, kuru simbolizē ekstravaganti vintage sporta tērpi, ūsas, asprātīgi teksti, humorpilni skatuviskie izgājieni un klasisks pankroks, kura skanējumu papildina taures un čells. Apvienība izveidojās 2011. gada novembrī , sanākot mūziķiem no dažādu stilu grupām – Oranžās Brīvdienas, IndyGo, Tanku Dūre, 1. Sērija, VIPP Basbočka un Klibs Taurenis – ar pamatdomu radīt jaunu pieeju un skanējumu Latvijā iestagnējušām pankroka tradīcijām. Par grupas seju un galveno vokālistu tika izraudzīts Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, kas vairāk pazīstams kā improvizācijas teātra „Hamlets” aktieris, pasākumu vadītājs un komiķis. Tieši viņa dēļ daudzi uzskata, ka Rīta Stienis līdzinās pasaulē slavenajiem Gogol Bordello. Vēlāk dažu mūziķu vietā stājās dalībnieki no Gaserata un Chained Bride. Jau no pirmajiem koncertiem Rīta Stienis guva nedalītu auditorijas atbalstu, īsā laikā nostiprinot stingras pozīcijas uz Latvijas rock skatuves.