Bērnu diena Spīķeros

Šis pasākums ir beidzies!

31.maijā no plkst.11:00 līdz plkst.17:00 Spīķeru kvartāls aicina lielus un mazus uz bērnu dienas svētkiem. Bērnu dienā Spīķeru kvartāls pārvērtīsies par aizraujošu piedzīvojumu kopumu, kas apvienos četrus aktivitāšu blokus: interesantu skatuves programmu, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes un jauku bērnu lietu tirdziņu.

1Mazos svētku viesus Spīķeros sagaidīs lieliska skatuves programma, kurā Dirty Deal Teatro aicinās skatītājus uz izrādi „Mākoņi” Paulas Pļavnieces režijā, piedaloties aktieriem Andrejam Možeiko un Artūram Putniņam. Tāpat uz skatuves varēs dzirdēt satori.lv literāros lasījumus, piedāvājot iepazīties ar latviešu oriģinālliteratūru bērniem.

Pēcpusdienā bērni tiks iepazīstināti ar igauņu rakstnieces Aino Pervikas grāmatu “Prezidents”. Mēs uzzināsim, kāds prezidents piestāv nelielai valstij pie Baltijas jūras, tiksimies ar dažu citu valstu pārstāvjiem, sarīkosim putnu un zvēru prezidenta vēlēšanas, zīmēsim prezidentu un viņu suņu portretus un pašportretus, un sveiksim prezidentu ar kopīgu dziesmu! Piedalīsies grāmatas tulkotāja Maima Grīnberga, redaktore Inese Zandere.

Skatuves programma:

11.00 – 12.00 Izrāde „Mākoņi”
12.30 – 13.30 Satori.lv literālie lasījumi bērniem
14.00 – 16.00 Grāmatas „Prezidents” prezentācijas pasākums un radošā darbnīca
16.00 – 17.00 Koncertproigramma no topošās izrādes “Blēņas”

Paralēli skatuves programmai Spīķeru kvartālā visas dienas garumā norisināsies dažādas radošās darbnīcas, kurās bērni varēs izpausties, zīmējot, dzejojot, no vecām lietām radot jaunas, interesantas lietas, spēlējot galda spēles, veidojot floristikas dekorus, klausoties dzejā un prozā, skatīties kino u.c.

Tāpat Spīķeru laukumā vecāki kopā ar bērniem aicināti piedalīties sportiskās aktivitātēs – dažādās interesantās stafetēs, kuras izpildot varēs tikt pie jaukām piemiņas balvām. Savukārt Spīķeru pagalmā visas dienas garumā apmeklētāji aicināti iegriezties bērnu lietu tirdziņā, kura moto – „dabīgais bērniem”, piedāvājot koka un citu dabīgu materiālu rotaļlietas, latviešu dizaineru apģērbu bērniem, veselīgas uzkodas u.c.

karte_notikumi

Pasākums „Bērnu diena Spīķeros” norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.