BILDES 2017 BILDĒS sevi jau pieteikušo GRUPU un RADOŠO PERSONĪBU kopprojektu koncerts

Šis pasākums ir beidzies!

Programma:

“Bekars” un Latvijas Nacionālās bibliotēkas runas vīrs Augusts Zilberts, “Jauda” un Latvijas Radio 2 programmu vadītāja un LTV raidījuma “Latvijas sirds dziesma” vadītāja Velga Vītola, “Ad Libitum” un aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa, Arnis Slobožaņins un Daugavpils teātra aktieri Zanda Mankopa un Alberts Vecmanis, “Sub Scriptum” un TV 3 ētera personība Ēriks Palkavnieks, “Sudden Lights” un Dailes teātra aktrise un Radio SWH programmu vadītāja Ieva Florence, Annemarija Moiseja un Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

Koncertu vada Laima Miltiņa un Mārtiņš Križevics

 

Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES” aizsācies 1985. gadā, sekmējot mūzikas un mākslas simbiozi, ir kļuvis par tradīciju Latvijas mūzikas dzīve.

Festivāls “BILDES” apvieno Latvijas visdažādāko stilu un žanru izpildītājus un komponistus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm un tieši šim festivālam sagatavotiem projektiem. Festivāla koncertos vienmēr piedalās atzinību guvuši un tautā mīlēti mākslinieki. Festivāla pastāvēšanas laikā ir radusies arī jaunā mūziķu paaudze, iedvesmota no radošās, atbalstošās un aktīvās vides. Katru gadu Latvijas kultūras telpā tiek atklātas jaunas, radošas un talantīgas personības, liela daļa no tām, pateicoties festivālam “BILDES”.