BILDES 2017 BILDĒS sevi jau pieteikušo GRUPU un RADOŠO PERSONĪBU kopprojektu koncerts

Šis pasākums ir beidzies!

Programmā:

“Kumosiņš” un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, “B Optimist” un žurnālists Ansis Bogustovs, “Moderans” un diriģents Ints Teterovskis, “Marlēna” un TV 3 laika ziņu vēstītājs Ansis Klintsons, “Iron Wings” un laikraksta “Latvijas Avīze” žurnāliste Aija Kaukule, “Piparmētra” un Dailes teātra aktieris Kristaps Rasims, Patrisha un Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuzniks.

Koncertu vada Mikus Frišfelds.

 

Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES” aizsācies 1985. gadā, sekmējot mūzikas un mākslas simbiozi, ir kļuvis par tradīciju Latvijas mūzikas dzīve.

Festivāls “BILDES” apvieno Latvijas visdažādāko stilu un žanru izpildītājus un komponistus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm un tieši šim festivālam sagatavotiem projektiem. Festivāla koncertos vienmēr piedalās atzinību guvuši un tautā mīlēti mākslinieki. Festivāla pastāvēšanas laikā ir radusies arī jaunā mūziķu paaudze, iedvesmota no radošās, atbalstošās un aktīvās vides. Katru gadu Latvijas kultūras telpā tiek atklātas jaunas, radošas un talantīgas personības, liela daļa no tām, pateicoties festivālam “BILDES”.

Festivāla pastāvēšanas laikā uz “BILŽU” skatuves skatītājus priecējušas 1414 grupas un projekti, kuros piedalījušies vairāk nekā 4100 mūziķu.