Brīvdabas koncerts: Martas Asinis

Šis pasākums ir beidzies!

5.augustā aicinām uz neatkarīgās deju mūzikas grupas Martas Asinis koncertu Spīķeros! Pasākumu kā ierasts iesildīs DJ sets no Rīgas DJ skolas.

Ieeja bez maksas.
Pasākuma norises vieta: Spīķeri, Maskavas iela 12k-2.
Ieeja no pl.19:00.

“Martas Asinis” ir viena no šobrīd interesantākajām neatkarīgās deju mūzikas grupām. Tā dibināta 2009. gadā, bet līdz šim izdevusi jau piecus albumus. Kopš pagājušā gada septembra klausītājiem elektroniski ir pieejams “Sestais albums”. Nupat tas dienasgaismu ieraudzījis arī kompaktdiska formātā. Grupa to dēvē par soli tuvāk patiesībai, un tas ir veltīts neatkarīgajai deju mūzikai. 

“Sestais albums” ir guvis dažādas kritiķu atsauksmes, žurnāls “Veto” to sauc par ballīšu mūziku, kurā “latviešu valoda traucē grupai kļūt pazīstamai ārzemēs”, Guntars Račs albumu dēvē par “dienas lielo atklājumu”, savukārt mūzikas žurnālists Uldis Rudaks savā recenzijā secina: “Albums ir ausij tīkams, interesantiem skaņu gleznojumiem piesātināts, un teksti ir literāri augstvērtīgi, lai “Martas Asinis” varētu uzskatīt ne vien par modernu, bet arī inteliģentu grupu, kas būtu pelnījusi vietu uz mūsu skaļāko vasaras festivālu lielajām skatuvēm.”