Brīvdabas koncerts: PYRO TREES

Šis pasākums ir beidzies!

12.augustā Spīķeri aicina uz indie grupas Pyro Trees brīvdabas koncertu. Koncertu iesildīs dīdžeja sets, sadarbībā ar Rīgas DJ Skolu.

Pasākuma sākums pl.19:00, koncerta sākums pl. 19:40. Ieeja pasākumā bez maksas. Koncerta norises vieta: Maskavas iela 12k-2.

PT_PHOTO

Pyro Trees ir 2011. gada nogalē dibināta indie grupa no Rīgas.

Grupas kodolu veido divi brāļi-Pēteris un Rūdolfs.

 

Lai arī sākumā Pyro Trees sāka muzicēt kā trio, šobrīd grupā spēlē četri dalībnieki:

  • Pēteris Ozols
  • Didzis Upens
  • Matīss Kļaviņš
  • Rūdolfs Ozols

2012.gada sākumā Pyro Trees uzvarēja Radio101 un Cēsu alus rīkotajā konkursā, kas deva stabilu atspēriena punktu grupas tālākajā darbībā.

Pyro Trees uzstājušies visos lielākajos Latvijas mūzikas festivālos un vairākas Pyro Trees dziesmas dzirdamas Latvijas radiostacijās un singls Talking Dreams

iekļuvis Igaunijas Raadio2 mūzikas rotācijā.
Pēc gandrīz pusgadu ilgas atpūtas no koncertiem un sastāva maiņas, 2014. gada pavasarī Pyro Trees devās Baltijas tūrē kopā ar vēl divām grupām no Lietuvas un Igaunijas. Trīs dienu laikā grupas mēroja ceļu cauri visai Baltijai sniezdot koncertus Tallinā, Rīgā un Viļņā.

Tūres oranizatori bija Baltijas vadošā jaunās mūzikas ziņu platforma-The Baltic Scene.

2014.gada aprīlī starptautiskās “Ierakstu veikalu dienas” (Record Store Day) ietvaros Pyro Trees izdveva singlu “Wasted Time” tādējādi kļūstot par vienu no retajām grupām Latvijā, kas šo dienu šādi atzīmē.
Aizvadot ražīgu festivālu vasaru-grupa uzstājās “Positivus” festivālā, “Summer Sound”, “Playground” un citos-mūziķi šīs vasaras sezonas izskaņā devās uz Mazirbi, lai dabiskā atmosfērā ierakstītu materiālu savam gaidāmajam debijas EP.

Savu debijas mazalbumu Pyro Trees laida klajā 2015.gada pavasarī.