Brīvdabas koncerts: SMOOTH KATS (Acid-jazz/pop/funk, Saint-Petersburg)

Šis pasākums ir beidzies!

Astotais brīvdabas koncerts Spīķeru kvartālā, kurā uzstāsies mūzikas apvienība “SMOOTH KATS” no Sanktpēterburgas, Krievijas. Pasākuma sākums no pl.19:00!

Ieeja visos Spīķeru brīvdabas koncertos bez maksas!

Smooth_Cats_foto1

Smooth Kats ir meiteņu acid-jazz / pop / funk grupa no Sanktpēterburgas, Krievijas. Spēlējušas uz dažām skatuvēm festivālos Krievijā (Petrojazz Summer, Petrojazz Autumn, St. Petersburg Harley Days, Cover Party, Lady in Jazz) un sniegušas vairāk nekā 70 koncertus Sanktpēterburgā un citur.
2015.gada martā Smooth Kats kļuva par laureātēm starptautiskā mūzikas konkursā Czech Jazz Contest un sniedza vairākus koncertus Prāgā.
Šobrīd grupa strādā pie sava pirmā albuma.
Spīķeru brīvdabas koncerti ikvienam būs kā krāšņi muzikāli piedzīvojumi, jo mākslinieku uzstāšanās būs īpaši Spīķeru skatuvei veidota un iepriekš citur nedzirdēta, iekļaujot gan vēl nebijušas sadarbības, gan pirmatskaņojumus, gan īpašas koncertprogrammas u.c.

18 koncertu sērijas garumā Spīķeros tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku. Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.