Brīvdabas koncerts Spīķeros: ansamblis MANTA

Šis pasākums ir beidzies!

Trešdien, 27.maijā uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps ansamblis Ansamblis Manta ! Koncerts norisināsies Spīķeru laukumā. Sākums plkst. 19:00. Ieeja visos Spīķeru brīvdabas koncertos bez maksas!

Starplaikos ar lielisku mūziku skatītājus priecēs Rīgas DJ skola!


MANTAAnsamblī „Manta”, kas dibināts 2010. gadā, sastapušies: Edgars Šubrovskis – ilgstošs LV pagrīdes scēnas dalībnieks (Kartāga, Hospitāļu iela, Gaujarts, Zigomārs un Bronikūrs) – balss, ģitāra, basģitāra.

Edgars Mākens – alternatīvās estrādes pārstāvis, grupas Gaujarts līderis – ērģeles, klavieres, balss, stilofons.

Oskars Upenieks – elektroniskās mūzikas entuziasts (individuāli darbojas projektā EMD) – taustiņi, elektrobungas.

Raitis Viļumovs – Mediņu absolvents ar pankroka pieredzi (Neprodukts, NRG+) – sitamie, taustiņi.

Ansamblis nav piesaistīts žanra rāmjiem un tajā galvenā vērtība ir dziesmām, nevis stilam. „Mantas” dziesmu stils ir raibs – no sintpopa līdz balādēm. 2014. gada augustā ansamblis izdeva savu debijas albumu, kura vienpadsmit dziesmas analogi uz diviem lenšu magnetofoniem ierakstītas Ingus Baušķenieka studijā Bicycle Systems.

Albums saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu „Zelta Mikrofons” kā labākais 2014. gada alternatīvās mūzikas albums, kā arī balvu no portāla alternative.lv un maijā tiks izdots vinila formātā. 2015. gada martā iznāca ansambļa un filosofu kopīgi radīts albums — „Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli” ar runām un dziesmām pēc B.E.Bihovskija brošūras motīviem.