Brīvdabas koncertu atklāšana: Deniss Paškevičs “Funk Therapy”

Šis pasākums ir beidzies!

Sākot ar 13.maiju, trešdienās Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā norisināsies unikāla 18 brīvdabas koncertu sērija, piedāvājot apmeklētājiem gan baudīt dažādus mūzikas žanrus – džezs, fanks, blues, populārā mūzika, indie, soul u.c., gan būt lieciniekiem unikālām mākslinieku savienībām, pirmatskaņojumiem u.c. airaujošiem pārsteigumiem.

 Brīvdabas koncerti norisināsies Spīķeru kvartāla mājīgajā un plašajā laukumā, trešdienās no plkst. 19:00 līdz plkst. 22:00.

Ieeja koncertos bez maksas.

13.maijā, atklāšanas koncertā skatītājus pozitīvi uzlādēs Deniss Paškevičs “Funk Therapy” featuring MC Rayyan ,,Bullet,, Perry + DJ Dubra !

Screen Shot 2015-03-13 at 16.31.06Deniss Paškevičs “Funk Therapy” featuring MC Rayyan ,,Bullet,, Perry

http://funktherapy.info/
http://www.denisspashkevich.com/


DJ Dubra

http://www.djdubra.com/

 

Deniss Pashkevich Funk Therapy ir viena no vadošajām funk, groove mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo oriģinālmūziku labākajās funk tradīcijās. Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponsta Džona Koltreina daiļradē. Screen Shot 2015-03-13 at 16.28.16


Savas muzikālās karjeras laikā Deniss ir kļuvis par trīs lielu kompāniju — Marca Reeds (Francija), Theo Wanne (ASV) un P.Mauriat (Francija) — oficiālo pavadošo mūziķi, piedalījies vairāk nekā 20 albumu ierakstos, no kuriem viens no pēdējiem un nozīmīgākajiem ir Latvijas un Dānijas džeza mūziķu projekta Frank/Pashkevich Quartet izdotais albums Outlook.