Cafe Europa Spīķeru kvartālā “Urbānās ekosistēmas”

Šis pasākums ir beidzies!

Urbānās ekosistēmas

4 dienu radošās darbnīcas par pilsētas bioloģiskajām sistēmām, augu izplatīšanos pilsētā, urbāno biškopību un bišu stropu dizainu.

Vada māksliniece Annemie Maes (BE).

Spikeru kvartala_Urbanas_ekosistemas.Medus_baterijas.FotoMartinsRatniks

Foto: M.Ratniks

Café Europa ir Jauno mediju kultūras centra RIXC un divu Eiropas kultūras galvaspilsētu – Rīga 2014 un Monsa 2015 sadarbības projekts. Īpaši dizainētie konteineri augusta sākumā veica 2000 km ceļu no Beļģijas pilsētas Monsas līdz Rīgai. Café Europa konteineri tika uzstādīti Spīķeru kvartālā un tajos tika iekārtota RIXC  Inovācija laboratorija ar izstādēm, mākslas un zinātnes eksperimentiem, un 3D printēšanas radošajām darbnīcām.

Café Europa RIXC Inovācijas laboratorijas programma ir sadalīta sešās tematiskajās nedēļās, kas iepazīstina gan studentus un skolēnus, gan apmeklētājus ar aizraujošām un aktuālām tēmām.

Café Europa Inovācijas laboratorijas programma ir sadalīta sešās tematiskajās nedēļās, kas iepazīstina gan skolēnus, gan apmeklētājus ar aizraujošām un aktuālām tēmām.

0_CafeEuropa.FotoMaijaDemitere

Izstādes Café Europa konteinerī Spīķeros atvērtas no otrdienas līdz svētdienai 12.00-18.00, ieeja brīva. Pirmdienas – slēgtas, notiks ekspozīcijas maiņa.

Radošās darbnīcas pieejamas ikvienam bez priekšzināšanām, dalība bez maksas, lūgums iepriekš pieteikties.

Īpašs piedāvājums skolām: ar ABLV Charitable Foundation atbalstu aicinām pieteikties interaktīvām ekskursijām!

Pieteikšanās (darbnīcām, skolu grupām) un tuvāka informācija – 26546776 (Rasa Šmite, projekta vadītāja), 67228478 (RIXC birojs) vai rixc@rixc.lv.