Chris Noah un Anneli Arro & friends Spīķeru brīvdabas koncertā

Šis pasākums ir beidzies!

16.jūnijā aicinām uz emocijām bagātu muzikālu piedzīvojumu Spīķeru brīvdabas koncertā. Vakaru atklās Anneli Arro music & friends, savukārt turpinājumā mūziķis Chris Noah. Koncerta sākums plkst.19.00. Ieeja bez maksas.

Chris Noah, īstaja vārdā Krists Indrišonoks ar mūziku sāka nodarboties jau no bērna kajās, taču, 12 gados pabeidzot mūzikas skolu, pilnībā pievērsās sportam. Aptuveni 17 gadu vecumā palēnām atsāka muzicēt un pirmo reizi arī dziedāt. 20 gados, ar brāļa palīdzību top demo ieraksts gabalam “Had it all”. Parādot dziesmu domubiedriem, atsauksmes ir pozitīvas kā rezultātā trīs mēnešus vēlāk tika izdots debijas singls. Pirmajai dziesmai sekoja dziesma “You”, kas spēja ielauzties radio SWH top 10, kā arī Radio 5 topā.

2017.gada maijā jaunais dziesmu autors klajā laida debijas EP ar nosaukumu “What About Tomorrow?” un pirmais singls “Spark” iekarojis Latvijas radio topus, kā arī ticis iekļauts “Spotify” oficiālajā playlistē “Fresh finds:Six strings”. Chris Noah šovasar uzstāsies: Positivus, Summersound un Playground, kā arī tiek plānoti nelieli pop-up koncerti Rīgā. Debijas mini albums ir klausāms visās populārākajās straumēšanas vietnes.
Anneli Arro & friends koncertā būs iespēja aizdoties mierpilnā un tomēr ar iekšējām emocijām piepildītā muzikālā ceļojumā. Koncertā pievienosies īpašs talantīgu mūziķu sastāvs – sastāvs Marika Arro (vokāls), Maija Andersone (vijole), Samuel Di Gioia (vijole) un Rihards Lībietis (elektriskā ģitāra).

Igauņu izcelsmes Latvijā dzimusī Anneli Arro, kas spēlē bungas-perkusijas arī
latviešu indie-pop grupā Sus Dungo, sadarbībā ar Tomu Taukuli izdevusi savu
pirmo solo albumu “Lucas” (2016). Anneli Arro mūzikā ir vienkāršība, patiesums, melodisks vijīgums un maigums. Dziesmas ir mirklīgas kompozīcijas balsij un instrumentam, kurās apdomāties un būt.
Pasākumu atbalsta Rīgas dome.