Dueta “AUN” koncerts

Šis pasākums ir beidzies!

“AUN” ir dzīvesbiedru Mārtina Dumā (Martin Dumais) un Žūlijas Leblankas (Julie Leblanc) veidots kosmiski industriāls duets, kurš savā daiļradē ambiento psihedēliju pārkausē sprakšķošā, pulsējošā nomoda sapnī.

Dueta AUN koncerts Spikeros DDTKopš pirmsākumiem pirm aptuveni astoņiem gadiem, “AUN” ir uzstājušies neskaitāmos koncertos visā pasaulē, to skaitā festivālos “Mutek”, “Roadburn” un citos. Arī mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālā “Zemlika” 2012. gadā Durbē.

2013. gadā ar izdevniecības “Denovali” gādību tika izdots līdz šim pēdējais dueta studijas albums “Alpha Heaven”. Kāds to raksturoja kā “laipošanu starp romantiskiem, draudīgiem, pacilājošiem un melanholiski dūmakainiem sapņiem no kāda greizi noskaņota pagājušā gadsimta 70. gadu zinātniskās fantastikas TV raidījuma”. Nupat “AUN” savam vairāk nekā 15 dažādu ierakstu krājumam gatavi pievienot divus jaunus – vienu, kas tapis sadarbībā ar franču plašu atskaņotājmākslinieku Filipi Petī (Philippe Petit), kā arī otru – “Flat Lux” – kas būs dueta atgriešanās savā kādreizējā štābiņā, izdevniecībā “Cyclic Law”.

“AUN” koncerts Spīķeros, Dirty Deal Teatro, notiks neregulārās pasākumu sērijas “Zemlika atgādina…” ietvaros.

Pārdošanā stingri ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu!