Dzejas un mūzikas cikls „Brīdis pēc vakariņām”

Šis pasākums ir beidzies!

Vārds un skaņa – vārdu var mēģināt saprast un sajust, sadzirdēt. Skaņa vai intonācija sarunā bieži vien spēlē izšķirošu lomu un tā nekad nemelo…dialogs starp skaņu un nozīmi. Mēs spēlējamies ar burtu alfabētu un skaņu gammām, starp vīrieti un sievieti, starp attiecībām.

BRĪDIS PĒC VAKARIŅĀM_RĒZIJA KALNIŅA

Dzejnieks caur saviem dzejoļiem dalās savas dvēseles un sirds tuvībā, mīlestībā, sāpēs un pārdomās, jūtās un emocijās, savā īpašajā un unikālajā pasaules redzējumā, kas ir atklāta un intīma vibrācija, tāpat kā mūzika kā dvēsele, kas uz plaukstas tiek pasniegta tiem, kuri ir izsalkuši pēc patiesuma un atklātības.

Rēzija Kalniņa: Domāju, ka katram, kurš lasa dzeju ir bijuši brīži, kad lasot dzeju, šķiet dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas. Mēs gribam dalīties ar tiem dzejoļiem, kas ir uzrunājuši mūsu sirdis.

„Brīdis pēc vakariņām” – tas iesākās pie manis mājās, kad pēc vakariņām mēs ar draugiem paņēmām no grāmatplaukta dzejas grāmatas un lasījām viens otram, daloties savā dzīves izjūtā, kas atspoguļojas dzejā. Mēs Jūs aicinām klausīties dzeju un ļaut sirdij piedalīties cilvēku intīmākajā sirds sarunā – dzejā, kas ir viskoncertētākā dzīves esence vārdu formā. Dialogā starp divām intimitātes formām – mūzika un dzeja.

Katru mēnesi Rēzija Kalniņa dzejas un mūzikas ciklā “Brīdis pēc vakariņām” būs kopā ar kādu citu izcilu mūziķi.

Stundu pirms pasākuma būs iespēja iegādāties, baudīt un degustēt dažādu veidu vīnus.

 

 

Kad: piektdiena, 2015. gada 27. marts, 19:00

Vieta:Spīķeru koncertzāle

Adrese:Rīga, Maskavas iela 4/1

BIĻETES