Dziesminieku vakars: Imants Daksis un Andrei Senkevich (Baltkrievija)

Šis pasākums ir beidzies!

26.augustā ielūdzam uz dziesminieku vakaru Spīķeros, piedaloties Imants Daksis un Andrei Senkevich .


Pasākuma sākums no pl.19.00. Koncerta sākums ap pl.20.00. Ieeja bez maksas! Norises vieta: Spīķeru laukums, Maskavas iela 8.

 

Imants Daksis

ir mūziķis, mākslinieks un filozofs, kura radošās darbības mērķis ir iedvesmot drosmīgam un brīvam pasaules tvērumam. Imants ir visu savu izpildīto dziesmu vārdu un mūzikas autors, un viņa mūzikas skanējuma stilistika svārstās diapazonā no folka līdz post-punk. Mūziķim ir raksturīga izteiksmīga skatuves ekspresija, tēlainas un melodiskas dziesmas gan par globālām, gan intīmām tēmām.
Jūnijā tika izdots Imanta jaunākais studijas albums “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” (https://soundcloud.com/imantsdaksis/sets/geografs).

https://youtu.be/yCAOpKAV3oo

Andrei Senkevich

ir dziedātājs, dziesmu autors, komponists un multiinstrumentālists no Minskas, Baltkrievijas. Mākslinieks sevi izpauž indie folka mūzikā.
2015.gada februārī izdevis debijas albumu “Мечтатели серых улиц” (“Grey streets Dreamers”).Albuma prezentācijas koncerti aizvadīti neskaitāmās pilsētās, kopumā septiņās valstīs: Baltkrievijā, Krievijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Ukrainā. 2016.gada aprīlī tika izdots singls “СВЕТ” („Gaisma”).
Andreja mūzika ir par ceļiem un attālumiem, par mīlestību un sirsnību, par sapņiem un pārmaiņām. Katra dziesma ir ne vien kā stāsts, bet arī kā dvēseles kliedziens un mudinājums, aicinājums uz rīcību, vai vismaz domām par to.