Era of Dance: Derrick May in Riga (Baltic Exclusive)

Šis pasākums ir beidzies!

2019. gada 9. novembris iezīmēs Berlīnes mūra krišanas 30 gadu jubileju. Atzīmējot šo vēsturisko notikumu 8. novembrī Rīgā, ar savu vienīgo uzstāšanos Baltijā pasākuma “Era of Dance” ietvaros uzstāsies tehno žanra pamatlicējs – dīdžejs un producents Deriks Mejs no Detroitas, ASV.

Par “techno innovator” dēvētais Deriks Mejs ir viena no lielākajām elektroniskās mūzikas pasaules autoritātēm un tehno kultūras nozīmīgākajām personībām. Pat, ja atliktu malā viņa sasniegumus, ieguldījumu tehno kultūras attīstībā un prasmi būt joprojām pieprasītam, šis apgalvojums vienalga paliktu spēkā.

Pagājušā gadsimta 80-to gadu sākumā tehno pionieru trio no Detroitas Deriks Mejs, kopā ar Huanu Atkinsu (Juan Atkins) un Kevinu Saundersonu (Kevin Saunderson), kuri zināmi kā “The Belleville Three”, radīja absolūti jaunu mūzikas skanējumu, kuru nosauca par Detroit techno. Šodien pasaule šo žanru pazīst vienkārši, kā tehno.

Line-up:
Derrick May (Transmat, Detroit, US)
Roland Leesker (Get Physical, Berlin)
Mixmasters Ag & Raitis (Riga)

Ierobežots biļešu skaits uz vienīgo Derika Meja uzstāšanosar DJ setu Baltijā, Spīķeru koncertzālē pieejamas iepriekšpārdošanā šeit: https://www.residentadvisor.net/events/1298333

“Era of Dance” notikums tapis ar Gētes institūta Rīgā atbalstu, filmas “Deju Laikmets” veidotājiem un partnera PMTM iniciatīvu.

derrick may