EUROVISION PREPARTY RIGA 2016

Šis pasākums ir beidzies!

Eirovīzijas dalībnieku koncerts Rīgā – šogad Zviedru stilā!

EUROVISION PREPARTYEirovīzijas fanu klubs Latvijā (OGAE Latvia) 2.aprīlī Rīgā rīkos jau trešo Eirovīzijas dalībnieku koncertu „ Eurovision PreParty Riga ”, un šogad koncerta galvenais temats būs Zviedrija, jo tieši Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā maijā norisināsies Pasaulē lielākais mūzikālais konkurss – „Eirovīzija”!

Ikviens koncerta apmeklētājs Rīgā jutīsies kā Zviedrijā! Būs iespēja nogaršot zviedru nacionālos ēdienus un dzērienus, apskatīt izstādi par Zviedriju un noskatīties nelielu filmiņu par šo valsti. Ir plānoti arī vairāki pārsteigumi! Taču, protams, uzmanības centrā būs šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki no dažādām valstīm, kuri koncertā Latvijā prezentēs savas „Eirovīzijas” dziesmas!

„Eurovision PreParty Riga” ir starptautisks pasākums, kurš kopš 2014.gada tiek organizēts ik gadu Rīgā! Pasākuma galvenā ideja ir iepazīt Latvijas un starptautisku publiku ar „Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām. „Eurovision PreParty Riga” organizētājs ir Eirovīzijas dziesmu konkursa fanu klubs Latvijā – Eurovision Club OGAE Latvia.

Koncerts  „Eurovision PreParty Riga 2016” notiks 2.aprīlī Spīķeru koncertzālē.

Vairāk informācijas: http://www.eurovisionclub.lv

BIĻETES