Festivāls bērniem RADI UN IEDVESMOJIES

Šis pasākums ir beidzies!

Sestdien, 1.jūnijā, no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 Spīķeru kvartālā norisināsies festivāls bērniem „Radi un iedvesmojies”, piedāvājot aizraujošu un interesantu skatuves programmu, kā arī radošas darbnīcas un spēles.

Koncertprogramma uz skatuves

12.30 – 13.10 Rīgas jauniešu leļļu teātra “Ī-ā” izrāde “Vinnija Pūka piedzīvojumi”

13.30 – 14.30 Jautra un krāsaina rotaļprogramma „Brīnumu un prieka akadēmija” ar lielajiem pasaku tēliem, dziesmām dejām un rotaļām sadarbībā ar “Jogitas pasākumiem”

15.00 – 16.00 VSIA “Latvijas Koncerti” cikla “Patiešām maziņiem” muzikālā izrāde “Mīļdziesmiņas”

Paralēli skatuves programmai darbosies radošas, izzinošas un attīstošas darbnīcas un lielformāta spēles visai ģimenei!

No plkst.13.00 līdz plkst.15.00 festivālā priecīgi dzirkstīs un burbuļos Mārtiņa Burbuļi! Katram pašam būs iespēja izmēģināt un uzpūst lielāko burbuli savā mūžā!

Festivāls „Radi un iedvesmojies” norisināsies 1.jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00, Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja pasākumā brīva.

 

Rīgas jauniešu leļļu teātra “Ī-ā” izrāde “Vinnija Pūka piedzīvojumi” (Alans Aleksandrs Milns)
(bērniem sākot no 1,5 gadu vecuma )

Aleksandra Milna Lācīti Vinniju Pūku, Ēzelīti Ī-ā, Sivēnu un pārējos draugus pazīst visā pasaulē, un ne pa velti Londonas zooloģiskajā dārzā Lācītim Pūkam ir uzcelts piemineklis, lai meitenes un zēni varētu pieiet klāt, aprunāties un varbūt pat paspēlēties. Ar ko tad Vinnija Pūks un viņa draugi tik nedalīti saista gan lielus, gan mazus skatītājus? Autors radījis nesarežģītu un gaišu (gluži kā sapni) bērnības pasauli. Vai nu tas būtu Vinnijs Pūks ar savām dungā-dziesmiņām, vai Trusītis, Sivēns un Ēzelītis Ī-ā – visi viņi ir savstarpēji draudzīgi, draiskulīgi un asprātīgi. Visi zvēri uzvedas, domā un runā kā bērni, pat tie kas cenšas tēlot pieaugušos, kā piemēram – Trusītis un Ī-ā.

Dabisks un silts labsirdīgums un humors staro no šīs izrādes. Tikai cilvēciskotas, apgarotas rotaļlietas, tikai apgarota pasaule ir skaista, aicinoša un labsirdīga. Pasakas varoņi, nonākdami visfantastiskākajos apstākļos, būtībā dzīvo bērnu ikdienas dzīvi, priecājas, jokojas, rotaļājas un skumst. Taču šajā parastajā ikdienā autors parāda daudz negaidīta, cilvēcīga, audzinoša, un visu to viņš dara ar labsirdīgu aizrautību un bagātu izdomu, nelikdams lasītājiem, neatkarīgi no viņu vecuma, garlaikoties. Jo bērnība nezūd, bērnībai nav pagātnes, tāpēc – “pašā Meža vidū, apburtā vietā Tevi vienmēr gaidīs Lācītis – Pūks un viņa draugi.”

No photo description available.

 

VSIA “Latvijas Koncerti” cikla “Patiešām maziņiem” muzikālā izrāde “Mīļdziesmiņas”
(bērniem sākot no 3 gadu vecuma )

Cikla “Patiešām maziņiem” koncerts “Mīļdziesmiņas” izskanēs vasarīgās noskaņās – ar Imanta Kalniņa un Raimonda Paula mūziku, kas katru bērniņu iepriecina. Par brālīti, māsiņu un putniņu, saulīti un mīļu dienu.

Mākslinieki:
Aija Andrejeva
Marts Kristians Kalniņš
Goran Gora
Jānis Miltiņš
Mārtiņš Miļevskis

 

Pasākumu organizē biedrība Rīgas Spīķeri, atbalsta Rīgas dome.