Festivāls Urban Poetry: Dzejas slams

Šis pasākums ir beidzies!

Festivāls URBAN POETRY ir starptautisks daudznozaru laikmetīgās mākslas pasākums un tā 2015. gada tēma ir Radošās teritorijas.

Festivāla ietvaros Spīķeru kvartāls aicina uz “Dzejas slamu” 12.jūnijā, pl.19:00, Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 12k-2.

“Dzejas slams” ir viena no vitālākajām un enerģiskākajām dzejas kustībām, kas daudzviet pasaulē ir atdzīvinājusi interesi par mūsdienu dzeju. Būtībā tā ir dzejnieku sacensība, kur dzejnieki izpilda savus oriģināldarbus auditorijas priekšā, un skatītāju balsojumā tiek noteikts šīs sacensības uzvarētājs.

SPĪĶERU brīvdabas skatuve
19:00
Dzejas slams

Jau otro gadu Poetry Latvia organizētais Dzejas slams norisināsies festivāla URBAN POETRY ietvaros.
12. jūnija slams Spīķeru radošajā kvartālā būs veltīts iepriekšējo slamu uzvarētājiem un skatītāju simpātijas balvas ieguvējiem, dalībnieki šoreiz būs izraudzīti. Gaidāma spraiga un kvalitatīva sacensība.

Žūrijā:

Ilmārs Šlāpins (filozofs),
Kristiāns Brekte (mākslinieks),
Edgars Bāliņš (stand-up komiķis).

Balva uzvarētājam – 100 EUR

Noteikumi kā parasti – autori izpilda savus oriģināldarbus, katram dalībniekam tiek dotas 3 min, lai nolasītu / deklamētu vienu dzejoli. Pirmajā kārtā piedalās 12 dalībnieki. Pēc žūrijas vērtējuma otrajā kārtā iekļūst puse – 6 dalībnieki, finālā – tikai 3. Žūrija savu vērtējumu dod pēc katra dalībnieka uzstāšanās ar atzīmi no 1 līdz 10. Saskaitot rezultātus, augstākā un zemākā atzīme netiek ņemta vērā. Dalībnieku uzstāšanos vērtē 3 iepriekš uzaicināti pārstāvji no literatūras un kāda cita mākslas žanra, kā arī viens pārstāvis no auditorijas un visa auditorija kopā.

 

Print