Grupa FRANCO FRANCO un Andrei Senkevich Band brīvdabas koncertā Spīķeros

Šis pasākums ir beidzies!

2.augustā Spīķeros grupa Franco Franco! Vakara ieskaņā Andrei Senkevich Band. Ieeja bez maksas, sākums no plkst.19.00.


Plkst. 19.00 uz skatuves kāps ANDREI SENKEVICH BAND
Plkst. 20.00 FRANCO FRANCO


„Franco Franco” ir viena no spilgtākajām un aktīvākajām indīpopa apvienībām Latvijā, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts.
Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā, kā arī martā iesildījusi britu mākslinieka Toma Odela uzstāšanos koncertzālē „Palladium Riga”.

„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.

 

Andrei Senkevich ir dziedātājs, dziesmu autors, komponists un multiinstrumentālists no Minskas, Baltkrievijas. Mākslinieks sevi izpauž indie folka mūzikā.
2015.gada februārī izdevis debijas albumu “Мечтатели серых улиц” (“Grey streets Dreamers”).Albuma prezentācijas koncerti aizvadīti neskaitāmās pilsētās, kopumā septiņās valstīs: Baltkrievijā, Krievijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Ukrainā. 2016.gada aprīlī tika izdots singls “СВЕТ” („Gaisma”).
Andreja mūzika ir par ceļiem un attālumiem, par mīlestību un sirsnību, par sapņiem un pārmaiņām. Katra dziesma ir ne vien kā stāsts, bet arī kā dvēseles kliedziens un mudinājums, aicinājums uz rīcību, vai vismaz domām par to.
 

Brīvdabas koncertus Spīķeros atbalsta Rīgas dome.