Improvizācijas cīņa 2020

Šis pasākums ir beidzies!

23.jūlijā Spīķeros jauno un citādo sezonu uzsāks Spīķeru improvizācijas cīņa.  Arī šajā sezonā Spīķeru kvartālā četrus vakarus uz brīvdabas skatuves norisināsies improvizācijas cīņas, kurās par galveno balvu un skatītāju simpātijām sacentīsies improvizatori solo iznācienos.

Katrā cīņu vakarā kopīgi atklāsim jaunus talantus un piedzīvosim jau slīpētu dimantu uzstāšanos, piedzīvojot daudz un dažādas emociju gammas dalībnieku izpildījumā.

Šājā sezonā katram dalībniekam būs dots noteikts laiks 20 min. lai sevi paradītu un pierādītu skatītājiem.

Katrā cīņu vakarā uz skatuves kāps 6 improvizatori. Dalībnieku performances vērtē pieredzējusi žūrija un skatītāji. Katrā cīņu vakarā tiek noteikts viens uzvarētājs, kurš saņem galveno balvu – 50 Eur un skatītāju ovācijas.

Pirmā šīs sezonas cīņa norisināsies jau šo trešdien, 23.jūlijā, plkst.19.00, Spīķeru lielajā laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja pasākumā bez maksas.

Nākamie pasākumi: 30.07.2020., 12.08.2020., 26.08.2020.

Lai pieteiktu savu dalību, lūgums rakstīt uz improvizacija@spikeri.lv, norādot savu vārdu jeb skatuves vārdu un datumu, kurā vēlaties piedalīties.

Lai uzvar labākais!

 

 

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem Facebook lapā vai citos medijos.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.