Izrāde jauniešiem MĒNESS DĀRZĀ

Šis pasākums ir beidzies!

Šī izrāde stāstīs par jauna cilvēka pieaugšanu – viņa meklējumiem, dumpi pret apkārtējo vidi, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi. Tas būs stāsts par jaunu radību, kas iznirst no meža tumsības un atklāj pilsētas spožās un dažkārt mānīgās ugunis. Viņš klejo, pats neapjauzdams sava ceļa mērķi. Viņam paveras pasaule, kurā dzīvais savijas ar mirušo, skaistais – ar skumjo. Jauno ceļinieku dzen vēlme noārdīt vecās, iesūnojošās vērtības – bet vai tā ir atslēga?

menes_darza_DDT Spikeru kvartals

Lasot K. Skalbes pasakas, aktieri radīs dzīvības pilnu pasauli, kurā sapņi, iedomas un atmiņas pamodina sajūtas. Tas būs ceļojums pasaulē, kas ir pazudusi vai nekad nav pastāvējusi, un tā slēpj sevī noslēpumus un brīnumus.

Manī vēl bija dzīva zemes dvēsele, es viegli pārkāpu  robežas: tās liktas tikai tiem, kas dzīvo noslēpušies akmeņu namos; tie visur redz tikai aizslēgtas durvis un gudro atslēgas, kā viņas atvērt; bet tās ir tukšas domas, jo nav tādas atslēgas, ar ko varētu atslēgt durvis, kuras ir vaļā, – viņas ir vaļā, tik nav, kas pa tām staigā. Reti tās paver bērni un ārprātīgi, kuri uzticīgi tuvojas katram sliekšņam.
Un es nonācu mēneša dārzā.
Tā ir sala zvaigžņu jūrā. Krastus slēdz kluss staru vilnis. Aiz viņa viss pilns zelta skaņas, skan koki, skan puķes, skan zāle
.”
(no K. Skalbes pasakas „Mēneša dārzā”)

Izrāde 7.-12. klašu skolēniem pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem.

Radošā komanda:

režisore: Inga Tropa
scenogrāfes: Evelīna Deičmane, Kate Krolle
gaismu mākslinieks: Jānis Sniķers
spēlē: Karīna Tatarinova, Elīna Dambe,
Kristaps Ķeselis, Jānis Kronis

Biļetes:

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://bit.ly/MenessBP
Biļešu cena: 7 eur. Biļetes jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Iespējams pieteikties izrādes kolektīvam apmeklējumam sev vēlamā laikā. Vairāk informācijas, rakstot uz info@dirtydealteatro.lv vai zvanot 29394494.