Izrāde ģimenēm ZIEMAS MĀJA

Šis pasākums ir beidzies!

Izrāde stāsta par senseniem laikiem pirms gadiem trīsdesmit pieciem, kad tāltālā zemē aiz augstiem kalniem un tumšiem mežiem pilsētā Ogre dzīvoja mazs zēns vārdā Mārtiņš un viņa vecaistēvs Antons. Mazais Mārtiņš kopā ar vecotēvu iepazīst pasauli, mācās darīt darbus un nedarbus, mīlēt un vērot dabu, saprast tās likumus – mīlestības, dzimšanas, nāves, vasaras un ziemas mūžīgo ciklu.

  Izrāde balstās uz režisora Mārtiņa Eihes atmiņām par savu vecotēvu un bērnību. Tā ir veidota objektu teātra estētikā un uzrunās gan mazos, gan lielos skatītājus.

Mārtiņa un Vectēva būšana kopā ir brīnišķīgs un jūtīgs bērna pasaules atainojums, kas nebaidās skaidri runā par būtiskām tēmām un nemet mānīgus līkločus. Vienlaikus tas ir arī izzūdošās veclaiku dūnu spilvenu vecvecāku pasaules tēlojums, kuri māk sarunāties īsti, vērot un izskaidrot dabu un parādīt, ka mēs esam tās daļa, ka iekšēja jušana un skaistums atklājas un sakārtojas, iekļaujoties dabas būtībā.”
Rūta Briede raksta satori.lv

Par šo izrādi varētu runāt kā par paraugstundu: kā atrast īsto intonāciju; kā vienkārši pastāstīt stāstu; kā paturēt acīs skatītājus un viņu līdzdzīvošanu.”
Edīte Tišheizere raksta Kroders.lv

Radošā komanda:

dramaturģija un režija: Krista Burāne (radošā apvienība Nomadi)
izpildījums un režija: Mārtiņš Eihe (radošā apvienība Nomadi)
idejas un izpildījums: Ģirts Rāviņš

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://bit.ly/ZM-BP

Biļešu cena: 7 eur, ģimenes biļete (4 pers.): 21 eur. Biļetes jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.